Po první sérii se Barry pokouší začít nový život, jenomže detektiv John Loach se vydává po stopách zmizení Janice Mossové a Barry je hlavním podezřelým. NoHo Hank a Cristobal se snaží o dobrou spolupráci a herecký kurz chystá velkou hru, která ovlivní život Sally. (HanzoBureshi)

Mr.Apache

Kam se poděla ta létající zombie holčička z pátého dílu? Asi zmizela do jiné dimenze. Dobře, ale co měl znamenat ten poslední díl? Ten pátý byl aspoň zábavný, i když dělaný čistě na efekt, ale závěr osmého byl tak dementní (nebudu spoilerovat, ale až to uvidíte nebo pokud už jste viděli, zkuste se zamyslet nad tím, co se tam děje), ale tak dementní, že nemůžu dát druhé sérii jako celku více než dvě hvězdičky. (První dva díly jsou navíc nuda téměř k nepřežití.) ()

Malarkey

K Barrymu jsem se vrátil po pár letech, navíc v době, kdy jsem zavřený doma (když nejsem v práci) a mojí jedinou zábavou v daný moment bylo puzzle o tisíci kostiček. Druhá série se ale hodně povedla. Jednak pokračuje v zajetém režimu nájemného vraha, který má tendenci se od této činnosti oprostit a stát se hercem, a jednak je tu pátá epizoda, která je totálně epická a dokazuje, že Barry je seriál, který za sledování rozhodně stojí. Pobaví, odpočinete si u něj a u páté epizody uvidíte zřejmě nejabsurdněji zfušovanou nájemnou vraždu, jakou jsem v televizi vůbec kdy viděl, i když Fargo je tomu hodně blízko. Pátá epizoda by klidně mohla fungovat jako samostatná jednotka a ještě byste o ní dalších několik let mluvili. Kvůlí té stojí za to seriál jako je Barry nevynechat a zkusit. Věřte, že Bill Hader nezklame. ()

Davies182

V první sérii jsem tomu prolínání akčního thrilleru a komedie ještě jakž takž dokázal přijít na chuť, bylo to něco relativně nového a zábavného. Druhá řada ale spoustu situačních fórků eskaluje ad absurdum, a i když se u nich dokáži pousmát a chválit tvůrce za nápady, prostě mi to už k těm vyhroceným vraždám a střílení tolik nepasuje. Tohle na čtyři hvězdy nevytáhne ani šílená taekwondo hororová epizoda, tj. jedna z nej věcí roku 2018 v televizi. U další sezóny nicméně budu, potenciál na emočně vypjaté scény tu je pořád obrovský. ()

DwayneJohnson

Pokud se Vám líbila první série, neváhejte ani minutu. Druhá je mnohem lepší, originálnější a vynalézavější. Bill Hader tuhle vyšperkoval svým svérázným humorem a hlavně dílem číslo pět, který bych nechal povinně promítat všem fanouškům tohoto žánru. Z malého divadla do většího, z menších problémů do ještě větších sraček, tohle všechno přineslo těchto osm úžasných kousků s jedním mementem na konci. Fuchesi, jdu si pro Tebe! ()

Necrotongue

U první sezóny jsem si stěžoval na hluchá místa, pro která jsem nehodnotil plnou palbou, a protože jich ve druhé řadě bylo podstatně méně, musel jsem přitlačit na pilu. Všech osm epizod jsem sfouknul za odpoledne, protože se mi od seriálu vůbec nechtělo odejít. Bavil jsem se a bavil jsem se velmi dobře. ()

Nach

Druhá série je ve všech ohledech lepší, než ta pilotní. Předně je tu více akce, více emocí a méně vaty. A této sérii to přesně tak sluší. Takový John Wick v hereckém prostředí, více černohumorný a nevyzpytatelnější. Bill Hader je pomalu na nějakou tu zlatou sošku a jeho herečtí parťáci mu skvěle sekundují. Jasných pět hvězd! ()

M.i.k.e

druhé série udržela nastavenou laťku a i když se překlápí víc na stranu dramatu ani tentokrát není nouze o absurdní humor a situace. Hlavně pátý díl se šílenou karate holčičkou v tomhle ohledu vede a je jednou z nejlepších epizod celého seriálu.Závěr je sice trochu přitažený za vlasy,ale vzhledem k tomu, že tady se může podobně jako v Coenovkách stát skoro cokoliv to není zas takový problém...75% ()

BROKEN_

Ve všech ohledech větší a lepší než první série. Více humoru, více akce.... a to hlavní, funguje to dokonale. Bill Hader je v hlavní roli boží a to stejný Sarah Goldberg. Pokud se vám líbila 1 série, u druhé budete nadšení. Už aby byla třetí řada! Can't wait! 9/10 ()

vyfuk

Barry se rozjel. Akorát trochu zvláštní verzí, kdy nevíme, jakým směrem odbočujeme. Seriál se snaží hrát na humor, ale zdá se, že čím méně se to tvůrci snaží, tím lépe to jde. Zároveň čím více se Barry zaobírá herectvím, tím více to je takové suché a ni neříkající. Hlavně protože Barry hraje prkenně a nijak, že je s podivem, že vůbec se tam tak dlouze udržel. Na samotném konci ale zajímavě zjistíme, že to dává i nějak smysl. Nakonec je vtipné, že epizody, které se zabývají Barryho nitrem. Ty jsou dokonce tak vyhrocené, že ve finále mě zahltila silná spontánní nervozita. Barryho bych po tom všem nebral jako nalezené zlato, ale něco, co určitě bude zajímavé sledovat. Ale bude to dost balancovat mezi pádem a výšinami. ()

Devadesát Dva

Asi je to opět to rozpětí, kde se příběh odehrává a kam přeskakuje, rozpětí herectví od absurdního až černého humoru, končícího temným závěrem série, to neopakovatelné předstírání a předstírání předstírání, kde se člověk ztrácí mezi minulostí, tím, čím je (vzpomínám si na první série Dextera), a čím chce být a kde člověk teprve s přibývajícími díly pochopí a docení geniální casting lidí jako je Bill Hader, Stephen Root, Anthony Carrigan i Sarah Goldberg tu svoji rozštěpenou herečku taky celkem jede. Protože když vedle sebe postavíte "Hey, Ike, you shitbird, you want a little pieee?" A Barryho závěrečný shootout, jde o protipóly, co se týče nálady a polohy, stejně jako to, jak mezi tím přechází celá nálada, od počáteční gooffy acting classes až po seriózní rage-reaper end. Hader hraje to zakřiknutý herecký dřevo, co se nedokáže vymáčknout, aby se pak vymáčkl na max. V tomhle tvůrci 'Barryho' skvěle chápou, s čím pracují a jak. ()

Hanys_

wow. Tu vysokou laťku se možná ještě podařilo zvednout. Olympijský medailista, svár bolivijců a čečenců, trable s Fuchsem a samozřejmě pořád divadlo. Ten fantastický mix žánrů, kdy už to kolikrát nejde ani nazvat černým humorem, je zatím pořád neokoukatelný. ()

Oralfabet

Ještě o úroveň výš než už tak velice dobrá první série. U první řady jsem zmiňoval Coeny, ale teď se z toho už stává něco, co se k ničemu moc přirovnávat nedá, protože to má svou vlastní, jedinečnou osobnost. Pátá epizoda je úžasně unhinged záležitost. 10/10 ()

rashaverak

Vseho je tu vice, vcetne nesmyslu. Kde prvni rada drzela pohromade, tady nastupuje lacine pozlatko. Opevovany paty dil pak prinasi predevsim otazku zda serial lze brat alespon trochu vazne (a ze v jinych dilech se snazi) nebo je to jen pitoma nesmyslna a naprosto neverohodna crazy komedie. ()

Dejf4

Už první série stála za to. Ale druhá řada vše posunula kvalitou výše. Takhle excelentní a vypiplaný mix drama a komedie jsem dlouho neviděl. Celé je to originální a příběh plyne absolutně bez nějakého zakopnutí. Herecké výkony jsou též famózní a na všech je vidět, jak si to hraní užívají. PS: Díl číslo pět? Absolutní, kulervoucí, ujetá jízda. 9/10 ()

Sebule

Druhá série je více nadupanější, akčnější, vtipnější a je tam daleko více crazy situací a nápadů. Seriál si vzal to dobré z první série, opět skvělé vyvážení humoru, akce a napětí. Líbí se mi, jak si Barry stále zachovává nějaké to charisma a tak nějak mu furt fandíte, protože Bill Hader si to hrozně dává. Musí se nechat, jak skvěle je vybraná hudba a ty akční pasáže? Třeba pátý díl byl naprosto dokonalý. Ale najdou se i nějaké mínusy, některé díly trochu nudnější a tak nějak se prolíná rozumný příběh s příběhem absurdním, ale nějak extra mi to nevadí, beru to jako součást komedie. Hodnocení: 8,5/10 ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů