MoiJe

Zamknute, tak rovno cela S1 (do E10): Jumper pretkany osvetou o sexualnom nasili, rodinnym i teenage drama a mormonmi obchodujucimi s drogami. Odohrane slusne, nikto vylozene nelezie na nervy (Henry je s tym "nebudem sa teraz s tebou rozpravat, aj ked by to upralo polovicu dramy" trochu otravna ako kazda teenage postava, ale s postupom serie sa to zlepsuje, a aj na ich premalovane obocia som si casom zvykla). Zaciname u prveho incidentu a prepracuvavame sa dalej relativne pomaly - nie len ze nezacne hned zachranovat svet ci aspon maciatka, ale nic nejde podla predstav ani doma. Anyway, maratonovo sa mi to sledovalo dobre, po jednej epizode by ma to asi bavilo menej. S2 si kludne dam tiez. ()

Wysch

Impulse je podle románu Impulse. Třetím románu ze série Jumper. Nejedná se tedy čistě o inspiraci Jumperem, nebo námět z Jumpera. That being said, na knižní předloze je to založený opravdu tak volně, že se v podstatě jedná skutečně o námět z filmovýho Jumpera, kterej sám o sobě byl hodně volně založenej na knižní předloze. Tak jako tak, pilot seriálu potenciál má, jen trpí na zoufale rozvleklý tempo, který slibuje, že to bude roztahaný až do aleluja. Ale Dougovi Limanovi věřím, ne že ne. upd: Od twistu ve čtvrtý epizodě mě to fakticky chytlo. Osmičkový seriál. Díky momentální absenci celkového hodnocení ho házím sem. ()

zelda82

Chapu, ze autori asi chteli udelat neco chvalyhodnyho a poukazat na trauma, ktere se rozvine po pokusu o znasilneni, ale porad nechapu, proc to nenatocili samostatne. Protoze protkat to teenage flickem, detektivkou a story o nadprirozenych schopnostech opravdu neni dobra a funkcni kombinace. A taky je dost skoda, ze se to poradne rozjelo az v devatym a desatym dile,o tom cliffhangeru na konci ani nemluve. Priste min osvety a vic to the point. ()