Stredoškolák Mike (RJ Mitte) trpí mozgovou obrnou, za čo je na škole často terčom šikany. Napriek tomu túži stať sa zápasníkom a plnohodnotným členom tímu. Na ceste za svojím cieľom je odhodlaný prekonať všetky prekážky, k čomu mu pomáha kamarát Jeff (Colton Haynes) a tréner Warren (Terrence Howard). V ťažkom životnom zápase Mike bojuje s nedôverou okolia, ale aj o srdce spolužiačky. Inšpirované skutočnými udalosťami z 80. rokov. (Arsenal83)

Arsenal83

Film, ktorý ma celkom chytil. Príbehom aj hereckými výkonmi, mohol byť však lepší na konci. Ten finiš bol taký ľahký, čisto športový, bez silnejších emócií. U RJ Mitteho vlastne nejde ani o herecký výkon a v skutočnosti sa narodil s poškodením mozgu, o to bol ale jeho výkon lepší. Je dobré, keď je to zahrané autenticky. Film považujem za dosť inšpirujúci, a to ani zďaleka nie som fanúšikom zápasenia, kde po sebe siapajú dvaja spotení chlapi. Páčilo sa mi ako Mike dokázal vzdorovať podceňovaniu, čím sme dostali odkaz, že nikdy to netreba vzdávať a že so silnou vôľou sa dá dosiahnuť naozaj veľa. Film má svoje klišé, je vopred jasné, že to dopadne dobre vlastne už samotný názvom, no zanecháva ten dobrý pocit pri záverečných titulkoch. Len málo mu chýbalo, aby som pridal vyššie hodnotenie. ()