Slasher

Kanada / Veľká Británia / USA, (2016–2023), 30 h 19 min (Minutáž: 42–55 min)

Tvorcovia:

Aaron Martin

Katie McGrath, Brandon Jay McLaren, Steve Byers, Patrick Garrow, Christopher Jacot, Dean McDermott, Erin Karpluk, Rob Stewart, Jessica Sipos (viac)

Řádění sériových zabijáků po sobě zanechává spoušť a jejich další oběti bojují v hororové sérii o život. (Netflix)

Recenzie používateľa helraiser k tomuto seriálu (23)

Oko za oko (2016) (S01E01)

Slušný rozjezd jistě zajímavého slasher seriálu. Atmosféru to má celkem přijatelnou, očekávám, že se zlepší. Příběh se mi líbí a pátrání po minulosti rodičů vypadá zajímavě a jistě to bude stát za to. Vraždy vypadají slušně a Gore je uspokojující. Zatím jsem spokojen. ()

Sám sobě kopeš hrob (2016) (S01E02)

Čím dál lepší, vrah rozehrává svou hru, hlavní hrdinka se chová dost nelogicky, ale to jsme si u podobných filmů již zvykli a Vraždy jsou fakt vymakaný a hlavně dost dobře promyšlený. Zabiják není žádnej blb a má to evidentně dost dobře vymyšlený. Tenhle seriál mě opravdu baví. ()

Jako oheň polyká a pálí dřevo (2016) (S01E03)

Všechno jede jak po drátkách, další vraždička a další odhalené tajemství, které se týká rodiny hlavní hrdinky. Vrah je opravdu chytrej a vynalézavej, to se musí nechat. Babka udělala papá a ukázalo se, že to byla taky pěkná potvora. Tohle město je evidentně plný darebáků, takže vrah má jistě ještě hodně práce. Zatím velká spokojenost. ()

Jako voda zhnije, když přestane proudit (2016) (S01E04)

Seriál si stále udržuje vysokou laťku kvality a máme tu opět jednu mrtvolu navíc. Nápad s hadí dírou byl super. Napětí prostupuje celým dílem a vrcholí únosem jedné z důležitějších postav na závěru v kostele, čili se v příštím díle máme na co těšit. Seriál zatím nemá chybu. ()

Špinavý zisk (2016) (S01E05)

Díl který se zaměřuje na novinařinu a na to, že to jsou fakt šmejdi a tak divák ani zkrácení novinářské hlavy nelituje. Jinak nápad s rozhovorem s vrahem byl opravdu prvotřídní. Zabiják opět excelentní, což se nedá říci o hlavní hrdince, která je opravdu tragická. Opět spokojenost a už mám tušení kdo je zabiják, uvidíme jestli to trefím. Jinak závěr je vážně slušnej nářez. ()

Kdo zasévá své sobectví (2016) (S01E06)

Hodně luxusní díl, který se točí okolo šerifa a jeho příběh je zatím úplně nejlepší. Prozatím nejlepší díl série ve kterém se ze šerifa vyklube úplně ten největší šmejd z městečka a jeho konec je též velmi povedený. Hodně silný díl s poměrně šťastným koncem. Seriál má čím dál větší grády a to je jedině dobře. ()

Ve zpupném hněvu (2016) (S01E07)

V podstatě super vysvětlovací díl ve kterém se vlastně dozvíme úplně vše. Poslední katova akce byla super, to se prostě povedlo. Spokojenost s tímto dílem je téměř úplná, jen mě neustále štve ta hloupoučká hlavní hrdinka. Pro mě je nějak tak příští díl už zbytečná natahovaná kaše, vše se dalo uzavřít v tomto díle. Tak uvidíme s jakým závěrem se tvůrci vytasí, příliš prostoru tu už totiž není. ()

Tvé oči brzo uvidí (2016) (S01E08)

Naprosto zbytečný díl ve kterém dojebali co mohli. No prostě strašný. ()

Odpočívej v pokoji (2017) (S02E01)

Parádní rozjezd druhé série. Nápadité, krvavé a pro slasher se odehrávající na ideálním místě, pěkně na samotě u lesa. Přesně tak jak to máme rádi. Zabití slušná, krvavá, takže zatím opravdu spokojenost a snad to pojede v nastavených kolejích dál, protože to vypadá na pořádnou slasher jízdu, jakou máme rádi. ()

Mezi dobrem a zlem (2017) (S02E02)

No tak tohle byla tedy parádička. Pěkně se nám to zamotává a zabiják je čím dál vychcanější a brutálnější. Gore je opravdu na slušné úrovni, sněhulák omotanej střevama, či závěrečná mordovačka byla hodně povedená a hodně symbolická. Atmosféra houstne, mrtvol přibývá, vše se ubírá správným směrem. ()

Saint Sebastian (2017) (S02E03)

Atmosféra pořádně houstne a mezi oběma skupinami to pořádně skřípe. Zabiják opět zasahuje a na konci má další pěkný zářez. Závěr opravdu povedený, ale celkem se jedná zatím o nejslabší díl i když s notně krvavým závěrem. ()

Noc lovců (2017) (S02E04)

Tak se nám to nějak rozjíždí. Objeví se nová postava, která se v seriálu moc neohřeje a zaklepe bačkorama nečekaně brzy a nečekaným způsobem. Z jedny postavy se vyklube famózní magor a závěrečná scéna už je docela masakr. Je to čím dál lepší a jsem opravdu zvědavej, jak tohle celé dopadne, protože to začíná bejt slušný maso. ()

Z bláta do louže (2017) (S02E05)

Tak jo no, tak tohle byl hodně slušnej brutal mazec. Zatím rozhodně nejdrsnější díl s nečekanými zvraty. To se vážně povedlo. Tahle řada stojí opravdu za to. Jsem opravdu zvědavej jak to bude pokračovat, protože zatím to je mazec a stále se to stupňuje. ()

Hukot (2017) (S02E06)

V podstatě průměrný díl až na klasicky mordozávěr který je opět hodně povedený. ()

Úsvit mrtvých (2017) (S02E07)

Tak tohle je opět docela slušná jízda na které se maskéři opravdu vyřadili a krví se tu tedy moc nestřilo. Dojde k nečekaným odhalením a v podstatě se jedná o vysvětlovací díl a příprava na velké finále. Tentokrát jsem mnohem spokojenější, než minule a od finálního dílů čekám opravdu prvotřídní jízdu. ()

Minulost neumírá (2017) (S02E08)

Tak jo, tohle beru, opravdu nečekaný, překvapivý a hodně povedený závěr, tak tohle jsem tedy opravdu nečekal. Super ukončení parádní řady. ()

6:00 až 9:00 (2019) (S03E01)

Tak jo no tak jediné co za něco stalo tak byli mordy, jinak to stálo pěkně za hovno. Strašná multikulti sranda, při který divák opravdu žasne. Zatím nejhorší zahájení série a mám bohužel obavu, že ve stejném duchu se pojede dál. ()

9:00 až 12:00 (2019) (S03E02)

Tak tohle snad bylo ještě horší než díl předchozí. Co to jako mělo sakra bejt, jediné co za něco stalo tak byl ten jeden mord, který byl sice povedený, ale jinak to byl běs. Tahle řada je opravdu jedna velká katastrofa a akorát gender reklama, opravdu ji začínám nesnášet. ()

15:00 až 18:00 (2019) (S03E04)

O poznání lepší, ale je to pořád bez debat mnohem slabší, než obě předchozí řady. Ale bez všech těch gender srajd se na to dá alespoň už koukat. ()

18:00 až 21:00 (2019) (S03E05)

Ale jo tohle bylo ještě o něco lepší než díl předchozí. Zlepšuje se to a nabírá na otáčkách. Úvodní mord a závěrečnej byly fajn. Škoda, že ten děj je na prd. ()