Slasher - Slunovrat (2019) (séria)

3:00 až 6:00 (S03E08)

(epizóda)
  • Kanada 3am to 6am (viac)

Druid je odhalen a těch pár lidí, co v domě přežili, se v zoufalství snaží bojovat o holý život. (Netflix)

LIVINGDEAD

Udělal jsem si maratón, všech 8 dílů najednou a dávám 80%. Je to takový gay SLASHER 🤣 Sice je šílené sledovat ty časy, před rokem, před 20lety, před deseti měsíci, nyní, před rokem, nyní, před rokem, nyní..... To je na provaz 🤣 Ale vraždy skvělé! ✳️✳️✳️✳️ ()

Trevor

Saadie sa skrýva u Jen a Connora, kde jej Amber ukáže svoju zbierku suvenýrov. Chce odísť, lebo v byte je horúco a tak Jen s ňou odchádza do kej bytu zatiaľ čo Connor povie, že sa pokúsi znížiť teplotu v kotolni. Tam už naňho čakajú Dan s Angelom a podarí sa im ho zabiť, avšak umrie aj Angelo. Saadie vďaka zápachu tiel zistí,že vrahom je Connor, Jen ju však predtým omámi a Saadie sa preberie spútaná v ich byte. Po hádke Jen zabije Amber a vyberie sa hľadať Connora. Saadie sa podarí z bytu ujsť, v tom však začuje z kotolne volanie Dana o pomoc...Priemerný záver, nakoniec ani Saadie nebola bez viny a akej takej satisfakcie sa dočkal aj Dan. ()

helraiser

Jednoznačně nejlepší díl série a dost ostrý finále a závěrečná účtovacka neměla chybu. Vše do sebe zapadlo, vše vysvětleno, mělo to tu správnou atmosferu a slušný Gore. Takže na konec super, ale to nemění nic na tom, že se zatím jedná o nejlabší sérii. ()

kacir

Veeeeeeelmi slabé... Okatá černoška ma srala od začiatku, dúfam že ju už nikdy neuvidím.. Vraždy fajn ale prvé dve série (hlavne tá druhá) boli ďaleko ďaleko lepšie ako tento pochod lbghtq.. Fuj. ()