Obyvatele bytového domu, kteří v minulosti ignorovali úpěnlivé prosby oběti, trápí dvě věci, na které nikdy nezapomenou: maskovaný vrah a internet. (Netflix)

*CARNIFEX*

“Pošteklíme” trošku dnešnú generáciu “slniečkárov” 😊 Sériový vrah, ktorý seká hlavy obyvateľom liberálneho (nie len) činžiaku, v ktorom žije jedna zvrátená osoba za druhou?! Od buzerantov, kurvy, cez pochybných influencerov, ktorí sa zasekli vo svete mimo realitu?! Ako môže dať niekto takémuto seriálu s tak krásnou, hlbokou myšlienkou, menej ako 3 hviezdy?! Vy už fakt neviete čo treba v dnešnej dobe doceniť 😉 ()

Aurus

9/10. Za mě zatím nejlepší série tohoto seriálu. První série byla fajn, druhá byla výborná a tahle je skoro perfektní. Příběh je perfektní, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tento seriál má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Doporučuji. ()

martingaga

Takže ďalšia seria pod taktovkou Netflixu dopadla tak medzi 3/4*, gore znova na maximum, vrážd je veľa a zabija sa velice zaujimavymi spôdobmi, myslim si že obyčajny nôž by bol pre vraha jednoduchši, ale asi by to nebola taka zabava. Pribeh rozdeleny do viac časovych usekov je fajn, nikde zavažne nedrhne. Čo drhne sú postavy, chapem že nemali vyzerať ako dokonalí, ale uplna lahostajnosť ku všetkym nie je zrovna vyhra. Našťastie to ma len 8 dielov a tak aj velice rychlo odidu. Slabšie ako druha seria, lepšie ako prvá= 4* ()

mistrpropr

První asi 3 díly jsou festival buzen, na kterej je těžký se koukat. Ne, že bych měl předsudky, ale dívat se, jak po sobě chlapi lezou a cicmaj se (opravdu těch scén je hodně, líbačky, rozdávačky... :D), mě fakt nebaví. Prostě Netflix mě nepřesvědčí, že je to normální a koukat se na to nechci, když už to tam chcete cpát, tak stačí naznačit ;) Popravdě po tom asi 3. díle jsem to chtěl vzdát, ale nevzdal a nakonec nelituju. Vraždy opravdu hardcore a taky se začlo něco dít, ne jako v první řadě, kde se stala vražda a zbytek dílu se jen čurákovalo... Menšiny si přijdou na svý, již zmíněný bukvice, lesby, číňanka, černoši, prostě multikulturní ráj :D Konec pro mě předvídatelnej (oni taky potenciální vrazi dost ubejvali :) po prvních 3 dílech tak na 1* dál bych se pak nedal bát 4*, takže mi to vychází na ty průměrný 3* ()

Alexandre

Třetí série po výtečné druhé sklouzla opět do vod průměrných. Co bych vyzdvihl? Je to především čistá zábava, která vyniká hlavně svým delikátním gore. Po posledním dílu jsem se dokonce v noci několikrát vzbudil a měl před očima to množství humusu. Což se mi dosud nestalo, takže za to palec nahoru. Kostým vraha je celkem cool i způsoby vražd jsou většinou dobře propracované. Herecké obsazení je spíše sympatické. Co mi vadilo? Tak zásadním bodem pro mě byla časová osa. Ta mi tam nějak neseděla. Nechal bych děj celého seriálu odehrávat spíše během několika dní a ne během pár hodin. Když si člověk vezme, kolik těch obětí bylo a během jaké chvíle zabity byly, je to podle mě dost nereálné. I když u slasherů se na tu reálnost/nereálnost nehraje, tak by to dle mého názoru prostě působilo lépe. Druhá věc je neskutečné množství flashbacků, to bylo opravdu celkem přehnané. Nad chováním některých postav bych se taky pozastavil, ale dejme tomu. Klišé typu smrt po sexu atd. nechybí, takže tento "Slasher" je prostě opravdu typický slasher :-D Podtrženo sečteno, váhám mezi 3 a 4 hvězdami, ale nechám to zatím na nižší hranici. Je to zábavná, krvavá cool podívaná, pro milovníky slasherů jak stvořená. ()