Reklama

Reklama

Slasher - Kdo za to může (2017) (séria)


Úsvit mrtvých (S02E07)

(epizóda)
  • USA Dawn of the Dead
Dráma / Horor / Thriller
Kanada / Veľká Británia / USA, 2017, 45 min

Obsahy(1)

Špatně vyhodnocené důkazy pošlou všechny špatným směrem, jeden z účastníků ale najde stopu, která přináší o motivu zabíjení zásadní pochybnosti. (Netflix)

Recenzie (2)

helraiser 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Tak tohle je opět docela slušná jízda na které se maskéři opravdu vyřadili a krví se tu tedy moc nestřilo. Dojde k nečekaným odhalením a v podstatě se jedná o vysvětlovací díl a příprava na velké finále. Tentokrát jsem mnohem spokojenější, než minule a od finálního dílů čekám opravdu prvotřídní jízdu. ()

Trevor 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Potom ako prenesú telo Renne sa Peter a Mark upodozrievajú navzájom a tak sa Mark pokúsi Petera uspať ketamínom primiešaným do piva.Petera vyhodia z chaty a sám tak objaví dôkazy o tom, že vrahovým motívom nie je Talvinder ale osud Owena. Dawn pustí Petera do chaty, kde ho však omráči Mark. Judith odíde z chaty rozhodnutá spáchať samovraždu,od ktorej ju odhovorí Wren. Keď k nim príde Mark, Wren ho zastrelí. Množstvo flashbackov vysvetľuje udalosti z pred piatich rokov,najlepším momentom je nakladanie tela Renee a jej ruka hneď v úvode,inak priemer. ()

Reklama

Galéria (10)

Reklama

Reklama