Hwaryeohan yuhok

• Južná Kórea 화려한 유혹 (viac)

Krysap

Pořád se ptám sama sebe, proč jsem to vydržela sledovat.. Důvodem byl asi skvostnej výkon Jeong Jin-yeonga v roli pana Kanga a možná částečně i Sang-wook.. Ale jinak? Děs běs. Po všech těch letech jsem poznala tu nejmíň sympatickou hlavní "hrdinku". Částečně za to může ošklivá a telecím hlasem mluvící Choi Kang-Hee, ale i ta její postava je hrozná. Celou dobu má asi budit soucit, ale místo toho si akorát dělá, co zrovna chce, aniž by brala ohledy na kohokoliv jinýho. Z jejího přesvědčení, že má právo rozhodovat o tom, co je pro ostatní nejlepší, se mi zvedal kufr. Druhá hlavní ženská postava zase "schytala" takovou neherečku, že i věšák na kabáty má větší talent. 50 dílů dramatu se opravdu nedá hrát koulením očima.. Nakonec jsem zjistila, že nejsympatičtější postava byl již zmíněný pan Kang a pak ještě ti "pošahaní" z obou rodin - ženich Moo Hyuk a uječená Il-Ran. Z technickýho pohledu bych navrhovala postavit ke zdi pana kameramana. Nechápu, co zkoušel, ale z jeho obrazových kompozic jsem usoudila, že byl asi permanentně ožralej. Hlavy postav z profilu, které na širokoúhlém obrazu koukají přímo do "zdi", zatímco za jejich zády je půlka obrazovky prázdná.. Nechhápu.. Taky mě vytáčela ta stupidní šifra, která byla označovaná jako nerozluštitelná (sic!), pevný IP adresy hackerů a další ptákoviny.. A vůbec bylo jednání postav často úplně nelogický a pomatený.. Ale snad bych měla zmínit ještě něco pozitivního - hudba. Moc pěkná. Ale jinak opravdu nedoporučuju. ()