Placená akce Battleground letos začíná zápasem Sheamus vs. Randy Orton. Frakce The New Day budou chtít zpět své Tag týmové tituly, o které jejich zápasníci přišli na minulé akci Money in the bank, kde jako vítězové titulů vzešli The Primetime Players. Zápasit bude i Roman Reigns, který se utká v ringu s Brayem Wyattem. O Divas titul se dnes nezápasí, ale v ringu se ukáže Charlotte vs. Sasha Banks vs. Brie Bella za doprovodu její sestry a dalších divas. Ani o Interkontinentální titul dnes nepůjde, jelikož jeho držitel Ryback si zranil koleno. A tak uvidíme v krátkém segmentu nahněvaného Big Showa, který se vybije na The Mizovi. Titul Spojených států bude obhajovat John Cena v zápase proti Kevinu Owensovi. A hlavním tahákem bude zápas Seth Rollins vs. Brock Lesnar, který za doprovodu svého manažera Paula Heymena bude chtít Rollinse poslat do Suplex City. Jejich zápas o Světový titul v těžké váze (v držení Rollinse) však neskončí tak, jak si všichni mysleli. Chybět samozřejmě opět nebudou překvapení a velký návrat. (lost815)

Bobik9

John Cena už mě hodně s*re. Ale opravdu moc. To, co z něj dělají nedává smysl a musí to vadit snad úplně všem. I ti blbí Američani na něj pískají. SHEAMUS VS. RANDY ORTON - 2*, NEW DAY VS. PRIME TIME PLAYERS - 2*, ROMAN REIGNS VS. BRAY WYATT - 4*, DIVAS TRIPLE MATCH - 3*, JOHN CENA VS. KEVIN OWENS - 4*, SETH ROLLINS VS. BROCK LESNAR - 4*. ()

pirat87

4****....ta stvrta je za epicky koniec !!! celkovo ma ale Battleground nesklamal bolo to celkom dobre...skoda suboja Cena - Owens ze namal ine vytaza... ()

DonBraso

Tak jsem konečně zavedl hodnocení zde a vlastně po dlouhé době se shodnou všichni :) Těšil jsem se na Lesnera a ono zas takový tóčo,aby jeden neutekl hrobníkovi z lopaty.Cena vs Owens po všem tom neustálém pinováním,finisherech,kde se jenom hraje o to,aby se to natáhlo jak nohy Václava Havla není zrovna taky moc fušér pro WWE,ale bylo to nejlepší.Samozřejmě na SummerSlamu to čekám lepší hody. ()

• Tato placená akce se odehrává v St. Louis v Missouri v USA. (lost815)
  • Oficiální skladbou show je píseň „Heavy“ od The Glorious Sons. (TheSpearCZ)