Slečna Dolittle

• Česko Slečna Dolittlová (viac)

Jedenáctiletá Lilli Dolittle může mluvit se zvířaty. Je to tajemství, o kterém by kromě jejích rodičů nikdo neměl vědět. Její zvláštní talent způsobil v minulosti dost potíží a nutí rodinu se znovu a znovu stěhovat. Lilli při příchodu do nového domova slíbí, že si svoji zvláštnost nechá pro sebe. Když ale zjistí, že nějaký zloděj unesl z místní zoo slůně Ronni, už slib dál držet nedokáže. Společně se svým novým spolužákem Jessem se vydává na dobrodružství, aby zachránila Ronniho i další zvířata. (JuniorFest)

hygienik

Ťažko povedať, či to už je, alebo ešte nie je odpad. Niektoré postavy sú hnané až do hyperbolických karikatúr, niektoré vtipy sú extra trápne a celý film pôsobí afektovane. Sama Liliane je skôr otravná než sympatická, ale možno sa v nej dnešné hyperaktívne decká vzhliadnu a osloví ich to. ()

Vämpiriüs odpad!

Těžko říci jinak než odpad, když i dětský divák zvládne několikrát usnout během tohoto filmu. Za dospělého bych to označil termínem stupidní hnůj ale hold sto lidí má sto chutí a co se nelíbilo nám se bude líbit jiným. ()