Poté, co ztratil své rodiče, cestuje zdrcený kněz do Číny, kde získá nečekanou schopnost – dokáže se proměnit v dinosaura. Jakkoli je zpočátku svou novou silou zaskočen, prostitutka ho přesvědčí, aby vše využil v boji se zločinem. (Balt Cinema)

Kingjiri

Chápu, že mělo jít o parodii na těžce béčkový filmy, ale hranice mezi parodií a trapností byla tak tenká, že často skončila na tý nelichotivý trapný straně. Scény, kdy se používaly laciný kostýmy, masky (velociraptor byl velkej fail) nebo efekty byly natolik amatérský, že se tomu nešlo smát ani když by si člověk myslel, že šlo o záměr. Rozpočet byl evidentně prd prd nic, tak si tvůrce řek, že to takhle využije a ještě to bude cool. Pro kvalitní parodii je ale zkrátka potřeba mít i nějaký ty prašule. Mnohem víc si teda cenim kvalitně a stylově natočený parodie než těhlech těžce amatérskejch kousků. ()

Myslivir

"Ano, rodiče jsou tu od toho, aby nám umřeli," nebo "Jsem si docela jistej, že se dinosauři nemůžou podívat nad sebe." Tyto a další nezapomenutelné výroky najdete jedině v tomto filmu, který se svoji nízkorozpočtovou povahu snaží zakrýt místy i chytrým pohráváním si s konvencemi hned několika žánrů a "improvizovanými" rekvizitami a disponuje neuvěřitelně excesivními shrnujícími montážemi využívajícími split screen téměř na maximum, to vše za doprovodu až překvapivě dobré a zábavné hudby. Zkrátka film stavěný na přístupu Vypnout, a neřešit hovna. ()

v.indruchova

Svérázná komedie. Tento žánr dost chybí. Ale je to slabučké. Hodně nízký rozpočet to sráží a ty nelogičnosti. Na ospravedlnění se tváří ha ha, to bylo schválně že to byl ten vtip. Jako třeba několik scén výbuchů červené barvy. A nečekaných smrtí. HA HA. Nestojí na to koukat celé, podívejte se na shrnutí děje. Díky za krátké zasmání. Film se vysmívá sám sobě. ()

JASON_X

Už malou chvíli po začátku ("car on fire") je jasné, že tenhle film se bude snažit učinit z extrémně nízkého rozpočtu přednost a na svém brutálním amatérismu založit svůj imidž. A jde mu to dobře, většinu času jsem se usmíval, jednou se dokonce od srdce rozchechtal (závěrečná bitka nindžů a transformovaného velocipastora), scénář je báječně švihlý, muzika příjemně punkrocková, hříšnice Carol lepá a herecké výkony všech zúčastněných na amatérský nízkorozpočťák více než slušné. Ale po zkouknutí mi přece jenom došlo, že tuhle roztomilůstku si už nejspíš podruhé nikdy pouštět nebudu a že se z ní opravdu těžko stane kult, jako třeba z mnohem promakanějšího Kung Fury, nebo mnohem rafinovanějších Birdemiců. ()

zdepapepa

Na parodii je to málo svérázné - šlo z toho podle mě vytěžit daleko více, ať už více případy 4th wall breaků (viz [VFX: hořící auto]) nebo hloupých a zároveň memetických dialogů (viz "Čína JE na východ.") Na "so bad, it's good" kult je to pro změnu málo vážné a nikdo z herců/hereček příliš nepřehrává. Vzpomněl jsem si u toho na, také novodobé, Kung Fury, ovšem to mělo rozum a šlo cestou krátkometrážní. Rozhodně však má VelociPastor co nabídnout co se týče nápadů na gagy. ()

• Při velmi bedlivém pozorování lze vidět v čase 42:36, že se nejedná o reálnou končetinu velociraptora, ale pouze o rukavici. (samik81)
  • „Může za to autokorekce v mém telefonu. Vážně, byl jsem na filmové škole, potřeboval jsem si udělat úkol a neměl žádné nápady. Bylo to v dobách filmů jako Grindhouse (2007) a Machete (2010), no a když mi mobil opravil ‚velociraptor‘ na ‚veloci pastor‘, pomyslel jsem si, že to je dostatečně pitomé, aby to byla sranda,“ prohlásil Brendan Steere, jak se zrodila myšlenka na film. (Duoscop)