Trollové: Hrátky se svátky

(TV film)
  • Česko Skvělý trolí svátek (viac)

Když si královna Poppy uvědomí, že Bridget a Bergeni nemají vůbec žádný svátek, přichystá pro Větvíka a Snack Pack plán, jak jim nějaký ten svátek dopřát. (Netflix)

Mangano

Auditivně provokativní, vizuálně dráždivé a krapet fyzicky zneklidňující. Přesně, jako když stojíte ve frontě na pokladnu, načež se za vás postaví nějaká random bába s dědkem a při tom, jak začnou vykládat ten svůj kapitalisticko-konzumně přeplněný nákupní vozík zbožím na pás, vám jeho rantlem začnou neustále najíždět do prdele a vy nevíte, jestli to náhodou nedělají schválně a drze vás nepopostrkují dopředu k placení, nebo jim jen jejich motorické dysfunkce brání v kontrole ukotvení polohy onoho vozíku na jednom místě. Tož takové nějaké pocity vyvolává i tento speciál. Mám chuť si do něčeho bouchnout pěstičkou. ()

melloun odpad!

Ještě víc ukřičené a rozblikané než film. Bohužel ani písničky se mi moc nelíbily. Na to jak to bylo krátké, tak moje utrpení bylo obrovské. ()

blondboss

Krátkometrážna povinnosť tak typická pre úspešnejšie animáky, tentokrát ale s priveľmi jednoduchým námetom. Na druhej strane je to hravé, farebné, proste podobné celovečernému snímku a pre detské publikum to určite splní účel. Mňa to ale dosť nudilo a pesničky boli až otravné. 40 % ()