Into the Badlands

• Česko Pustiny (neoficiálny názov) (viac)
USA, (2015–2019), 22 h 26 min (Minutáž: 41–44 min)

Daniel Wu, Emily Beecham, Sarah Bolger, Orla Brady, Aramis Knight, Oliver Stark, Stephen Lang, Márton Csókás, Madeleine Mantock, Ellen Hollman, Edi Gathegi (viac)

Suny je dobře trénovaný bojovník, který se rozhodl, že bude putovat nepokoji zmítanou zemí, ovládanou feudálními barony, společně s malým chlapcem. Jejich cílem je nalézt osvícení. (geklon)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (13)

The Fort (2015) (S01E01)

Akční scény celkem dobré, výprava ujde. Další z post apokaliptnyckých seriálů, které vrací lidstvo o pár set let zpět. Trochu mě to připomíná Revolution. Zatím není moc vidět, kam seriál směřuje. Přestavení základů politiky, pár hlavních postav. A počátku hledání ztraceného města. ()

Fist Like a Bullet (2015) (S01E02)

Opening je děsný. Hromadná bitka jak z Kill Billa. Nová postava a a děj se nám vrací téměř na začátek, do pevnosti. ()

White Stork Spreads Wings (2015) (S01E03)

Ta vdova je dobrá. Jen mě nepřijde jako hlavní padouch. Chce kluka? No a co. Nemá ani dostatečnou moc být velkým padouchem, když její impérium tak rychle vyřídili. ()

Hand of Five Poisons (2015) (S01E06)

Hlavní postavy se nám v záběru rozdělili a do příští sezóny můžeme čekat nová prostředí a možná změnu stran u Vdovy. ()

Série 2 (2017) (S02)

Druhá řada je ještě lepší než ta předchozí. Tvůrci si jasně určili co chtějí divákovi nabídnout. Po rozdělení postav zde ledujeme více dějových linek a více míst po vzoru Hry o Trůny. Nicméně v rámci deseti dílů se vše nakonec pospojuje. V průběhu těchto pár dílů sledujeme změny stran více postav. Vdova byla více cool v první řadě. Zde se zní stává klaďas, aby se z ní v závěru zase stal padouch. Sunny je zde zase o něco větší drsňák a hlavní tahoun příběhu. A také tvůrce řádně krvavých lázní. Na tom tvůrci opravdu nešetřili. Odhalí se nám nějaká ta tajemství z minulosti M.K. a Vdovy. Přibyde pár nových postav a do další řady nám zbývá odtajnění oné Astry. ()

Doupě škorpióna (2019) (S03E09)

Uzavírání nových spojenectví i před prvotní nevraživost. Nějaké to zobrazení výsledků velké bitvy. Porážka hlavního hrdiny? ()

Kanec a Motýlek (2019) (S03E11)

Ukazování extra schopností s darem. Menší rozepře s čínské rodině. A pěkné souboje. ()

Dračí zub, dráp panterův (2019) (S03E12)

Spousta akce. Zničení opatů? Souboj baronů. Smrt hlavních postav? Pilgrimova nemoc. ()

Černý lotos, bílá růže (2019) (S03E13)

Konec starodávných řádů. Minulost Sanzy. Historie Azry. Konec několika hlavních postav. Už nám zbývá jen poslední boss. ()

Prokletí rudého deště (2019) (S03E14)

Sunnyho zbytečná cesta. Obrana pevnosti s taktikou na pět minut a pak nic? Trochu slabota. ()

Rekviem za padlé (2019) (S03E15)

Poprava na začátku a poté hromadění sil. ()

Sedmička jde do boje (2019) (S03E16)

Spousta bojů ale takový konec ne konec. Hodně otevřený, ačkoli stávající "zlo" bylo potlačeno. ()

Addamsova rodina se vrátí

Addamsova rodina se vrátí

23.10.2020

Slavný režisér Tim Burton si poprvé v kariéře vyzkouší televizní tvorbu. A nevybral si k tomu žádný jiný projekt než kultovní Addamsovu rodinu. Nová verze seriálu z roku 1964, jenž se následně dočkal… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů