Všemocný Batman: Zvířecí Monstermánie

• USA Batman Unlimited: Monster Mayhem
všetky plagáty

Gotham City slaví Halloween. Když během noci dojde k sérii záhadných zločinů, pustí se Batman po stopě nejobávanějších gothamských darebáků: Scarecrowa, Clayface, Silver Banshee a Solomona Grundyho. Čtveřici ztracených existencí ovládá sám maskovaný princ zločinu – Joker, který, vyzbrojen počítačovým virem a ďábelským plánem, chystá „digitální výsměch" zdejší životně důležité technologii. Se strašidelnou bandou si dokáže poradit jen ... Temný rytíř! Musí zastavit Jokera a zachránit město, a proto v napínavém závodě s časem spojí své síly s Green Arrowem, Cyborgem, Nightwingem a Red Robinem. Až ráno vyjde slunce, ozáří Gotham City, nebo Jokertown? (Magic Box)

liquido26

Animák určený hlavně pro děti a už mě nebavil tolik jako jeho předchůdce Animal Instincts. Máme tu stejný tým hrdinů jako minule - Batman, Nightwing, Red Robin a Arrow (+ ten debilní Cyborg) a proti nim se postaví Halloweenská sestava Batmanovy galérky - Solomon Grundy, Silver Banshee, Scarecrow, Clayface a vede je samozřejmě Joker. ()

Khanemis

Poměrně velká slátanina, bohužel. Film je viditelně zaměřený na menší děti, čemuž odpovídá jak skoro až hračkářský vzhled všech možných technických udělátek, tak poměrně velká odlehčenost a důraz na vtip. Naštěstí alespoň právě humor ve snímku není špatný, trošku prvoplánový, občas poněkud v rozporu s postavami, ale dá se. Hlavním problém je nepříliš logický příběh, který je jen slepencem náhod vedoucích k dalším a dalším akčním scénám, kde se každá snaží trumfnout tu předchozí za každou cenu. Pro dorost to nebude asi špatné, kdokoliv starší to musí brát s nutnou rezervou. ()

HiddenDragon

DC pokracuje ve sve trochu otravne Unlimited serii. Jedinym plusem je, ze zde prezentuje malo obsazovane padouchy. Napr. Solomon Grundy tusim jeste v zadnem dlouhometraznim animaku nebyl, stejne jako Clayface. Krome nich zde uvidime Scarecrowa, Silver Banshee a hlavne Jokera, ktery se vytasi s planem ovladnout veskerou technologii Gothamu pomoci pocitacoveho viru. Navic je to zabaleno do lehce halloweenskeho havu. Bohuzel jen ze zacatku, coz me mrzi. Takovi monster-zaporaci nabizeji moznost udelat strasidelny dil, ale vlastne toho autori nijak nevyuzili. Zahy je to "jen" Unlimited svet, podobne jako v "Animal Instincts" (2015), plny neonu a techniky a vlastne takovy jaksi sterilni. Je to zkratka verze pro deti. Zadna krev nebo drsnarny, jen honicky a mlaticky a takovy arkadovy (videoherni) feeling. Autori se snazi vyuzit vsechny postavy, takze ten honi toho, jeden na jednoho, pak to same s nejakou mensi obmenou... Prislo mi to v druhe puli uz nenapadite a mdle. Treba zvuk. efekty nebo hudba me vubec nevtahly. Kez by zas neco natocil Jay Oliva. Tahle serie mi strasne pripomina anim. "Transformery", coz nemyslim v dobrem. Zacne to nudit. Je tu totiz prilis hrdinu...a malo Batmana. A dokonce ani Joker vlastne nebyl vtipny (trumfne ho i zombik Grundy). ()

DEMON

Pokracovanie serie Bamtan Unlimited. Serie financovanej Matellom, tocenej pre male deti a s cielom predaja hraciek. Filozofia "deti zozeru cokolvek" a doraz na minimalne naklady je ocividny: slaby scenar, slaba animacia, ale co mozno najviac postav (kvoli predaju miniatur) a vsadepritomny trapny humor. Kvalitativne porovnatelne s jednotkou. ()

kaylin

Nelíbí se mi animace, nelíbí se mi příběh a už vůbec se mi nelíbí, jak se batmanovský svět rozrůstá, aniž by byl nezaujatý fanoušek schopen pobrat, proč jsou ty postavy pořád jiné, apod. Ještě horší na tom je, že ty postavy jsou pořád stejné, akorát vypadají jen trochu jinak. V tomhle nejsou nápady, a pokud, tak nejsou dotaženy do konce. ()