Thomick

Původní BBC formát ve volnějším prostředí vypilován k dokonalosti; hlavně skrze Playground Politics, jakožto perfektní inovativní prvek, a posílenou roli Russella jako (feminist) voice of wisdom britský komedie, což si osobně vždycky rád nechám líbit. Mnozí hosti k interview oproti mainstreamu jako už tradičně osvěží - ať už to byl Adam Kay, Diane Abbott, Fiona Bruce, Harry Lesie Smith nebo (!!) Daryl Davis... všichni nesmírně inspirativní lidi svym vlastnim stylem. ()

kockodan odpad!

Odporný, samolibý, trapný, nevtipný, levičácký snowflake, remoaner, anti-brexiteer a brain washed liberál, inclusivec a hlavně self-righteous debil, jak jen mainstream médii indoktrinovaný millenniál dokáže být. Navíc s tak silným a otravný cockney accentem, že mi z toho stály chloupky v uších v pozoru! Ani jeden ftípek jeho politicky korektního stand-upu nebyl k smíchu, přesto se audience neustále (pravděpodobně na povel produkce s cedulí "LAUGH") řehtala jak houpací koně! Jedna epizoda na zkoušku a již nikdy více. UBOHOST! ()