Pomocná textařka průměrných kvalit dokáže pro rozhlasový pořad získat známého herce, který ale neumí mluvit bez scénáře. (Netflix)

Jirka_Šč

Po deseti epizodách. Romance je fajn, hlavní dvojice se mi líbí, ale to okolo mi připomíná levnější seriály. Taky mě vadí, že samotné vysílání je dosud zobrazované dost zkratkovitě. Plus občas zazní lehce přehnaná óda na rádio. ■ Po skončení seriálu: Hm. Standard, který vyniká primárně a jen díky Kim So-hyun. Co mě vyloženě štvalo, bylo, že na to, jak se furt mluví o rádiu, nebyl zobrazen jediný pořádný souvislý kus rozhlasového vysílání. ()

• Zatímco Jižní Korea zažívala během zimního natáčení na přelomu roku 2017 jednu z mnoha studených front, procházejících napříč celou zemí, během níž padaly teploty až deset stupňů pod bod mrazu, jihokorejská herečka, houževnatá kráska So-hyeon Kim, se rozhodla svléknout oděv a pro co nejvěrohodnější ztvárnění své ústřední ženské role natáčet specifickou scénu v mrazivé vodě. A i když se v pozdějším tiskovém prohlášení zastupující agentury uváděla informace o případném zdravotnickém zabezpečení, snesla se na výrobní tým vlna internetové kritiky. „Pro danou scénu, kterou jsme natáčeli jen po dobu nezbytně nutnou pro její dokončení, jsme zajistili vše potřebné; na místě byl jak zdravotnický personál s vybavením, tak i přistavěný hereččin minibus. Vše jsme zvládli na jeden pokus. Potřebné dotáčení spravila již hereččina herecká dublérka.“    (Conspi)