Mariah Carey: Vianočné želanie

• Česko Mariah Carey - Vše, co chci k Vánocům, jsi ty (viac)

Ešte ani len netuší, že sa jedného dňa stane popovou ikonou s miliónmi predaných platní a mnohými hitmi číslo jeden. Ale mladá Mariah Carey (hlas v origináli Breanna Ydeová) má ešte úplne iné sny a želania - napríklad vlastného psíka! Keď jedného dňa uvidí v obchode psiu Princeznú, okamžite sa do nej zamiluje a dúfa, že na jej listy Ježiško konečne odpovie. Je však pripravená prevziať zodpovednosť za živého tvora? Mariah je vystavená skúške, keď dostane za úlohu starať sa o strýkovho psa. A bude to obrovská výzva, pretože Jack je pravdepodobne najzlostnejší pes v okolí! Čím viac času však Jack a Mariah trávia spolu, tým silnejšie je ich priateľstvo. (TV JOJ)

Frantisek.Fu odpad!

Dlouho jsem neviděl horší animák/pohádku než je tahle. Celá premisa vzít si psa, kterého vlastně nechci jen abych měl psa kterého chci je tak stupidní a povrchní. A nijak tomu nepomáhá ani samotný scénář, který je tak arogantní, povrchní a bez citu. Scénárista, Maria co by Vypravěč a Breanna Yde jako malá Mariah jsou dno arogance a povrchnosti, protože chování typu ,,pes mi zničil postavení ve společnosti a dokonalý život,, nebo ,,už tenkrát mi slušelo všechno a byla jsem tak perfektní a můj pes musel být taky takový,, je na pěst a jestli se film opravdu opírá o skutečný příběh Carey tak je mi toho psa tak moc líto až to není možný. Opravdu dno a šťastný konec, který má nést jakési ponaučení nepomáhá hodině dvacet povrchností. 0/10 ()

MonarC

Vánoční príběh malé dívky toužící po štěnátku k Vánocům doplněný skvělou vánoční hudbou (klasická Mariah Carey). Celkem příjemná oddechovka pro děti i jejich rodiče. Ale dejte si pozor, aby po tom taky nechtěli pejska :D ()