Narcos

• USA Narcos
USA, (2015–2017), 25 h 49 min (Minutáž: 44–61 min)

Pedro Pascal, Wagner Moura, Boyd Holbrook, Paulina Gaitan, Alberto Ammann, Raúl Méndez, Paulina García, Matias Varela, Diego Cataño, Julian Diaz (viac)

Životopisný príbeh neslávne známeho kolumbijského drogového dílera a teroristu Pabla Escobara... Narcos je skratkou španielskeho slova "narcotraficante", čo znamená pašovanie drog. Seriál sa chronologicky venuje pôsobeniu kolumbijského drogového kartelu v Medellíne, ktorý založil neslávne známy drogový díler Pablo Escobar. Je známy ako Medellínsky kartel. Nakoľko koncom 70. rokov až takmer osemdesiat percent z celkového importu narkotík do USA pochádzalo z tohoto kartelu, Spojené štáty americké nasadili na dolapenie Escobara agenta špeciálnej protidrogovej jednotky DEA, Stevena Murphyho, ktorý nás sprevádza celým dejom. Agent Javier Peña tvorí jeho kolumbijského partnera, ktorý mu pritom pomáha. (RTVS)

Recenzie používateľa K1NGSLAYER k tomuto seriálu (30)

Descenso (2015) (S01E01)

Hned prvních 10 minut mě vtáhlo do děje, a to na tom neskutečně cením. Díky kamarádovi jsem rozkoukal další skvělý seriál doplňován parádním vyprávěním, záběry a fotkami okolo reálného Pabla Escobara. Pokud tohle tempo půjde dál, dost určitě si seriál oblíbím. ()

Meč Simóna Bolívara (2015) (S01E02)

Samozřejmě po pilotovi trochu slabší díl. To ale nevadí, určitě to nabere zase parádní tempo jako první díl. Zatím se mi to fakt hodně líbí a Wagner Moura je opravdu povedený herec. ()

Stále stejní lidé (2015) (S01E03)

Tady začíná pěkně přituhovat. Jistý muž překazil Pablovi jeho sen stát se prezidentem a taky za to nemile zaplatil. Opravdu se mi to líbí a docela nechápu, jak mohl mít Pablo každého koupeného. Nejlepší byla scéna kdy si koupil před schůzí v kongresu kravatu, to mě vážně dostalo. Další díly budou rozhodně ještě zajímavější a plně tomu věřím. ()

Palác v plamenech (2015) (S01E04)

Stále mě tento seriál nepřestane udivovat, co si tak bohatý člověk dokázal dovolit a koho si podmanil. Nebýt toho, že se "stal" členem kongresu, nemusel by takhle utíkat. Ale jak se říká "Všechno zlé je k něčemu dobré". Pablito je docela dost rozčílený a např. to vypálení důkazů byla bombová scéna. Jsem hodně napjatý co bude dál. ()

Jednou přijde budoucnost (2015) (S01E05)

Částmi trochu nezáživný díl. Některé scény ale i překvapily, hlavně ta na konci. Horacio má odvahu jako jeden z mála nevzít úplatek. "Stříbro nebo olovo". Jsem zvědavý, co se bude dít dále. ()

Výbušniny (2015) (S01E06)

Wow! Tak tento díl měl opravdu grády. Neustále se tady něco dělo, a ten konec? Pablo byl pěkně zákeřný. A Gacha? Chudák, toho jsem měl hodně rád. ()

Budeš plakat krvavé slzy (2015) (S01E07)

Další pecková epizoda. Po bombě v letadlo si Pablo docela dost zavařil. Začal na něj ještě větší nátlak a tak se rozhodl trošičku potrápit politiky. Nejvíc se mi zde líbila honička mezi Poisonem a agenty. Pablo je fakt mazaný člověk, to prostě nechápu co za věci dělal. ()

Jedna velká lež (2015) (S01E08)

!!!SPOILER!!! K tomuto řeknu snad jen jedno... R.I.P. Gustavo. ()

La catedral (2015) (S01E09)

Epizoda o Pablovém "vězení" je vskutku zajímavá. Bohužel mu ale ze všeho začíná pěkně šplouchat na maják a všimli si toho i agenti a jsem zvědavý co se stane dál poté, co Pablo "poslal do nebe" 2 jeho kamarády. ()

Vzlet (2015) (S01E10)

Wow, první série byla tímto dílem zakončena fakt mistrovsky. Celou dobu ve mě panovalo velké napětí a doufám, že prezident na své rozhodnutí doplatí. Když si to tak vezmu, Pablo okolo sebe už moc lidí nemá (z mého pohledu). Jsem zvědavý jak to dopadne dále. ()

Konečně volný (2016) (S02E01)

Nejvíc WTF moment z celého dílu byl hned na začátku, kdy Pablo potkal v lese na útěku vojáky a pustili ho jakože nic. Epizoda není nudná, děje se zde něco a myslím si že Pablito už moc času nemá. ()

Cambalache (2016) (S02E02)

Dost krvavá epizoda, hlavně její konec. Pablo se rozhodl vyřešit problémy po svém, a určitě to bude mít dopad na příští epizody. Musím ale uznat, že stěhování každý týden nemůže být žádná procházka růžovým sadem pro nervy. ()

Náš člověk v Madridu (2016) (S02E03)

Z mého hlediska trošku slabší díl. Carillo zde udělal nějaký menší rozruch a ukázal že je nelítostný. Pořád to má ale nějaký tempo, takže méně než 4 nedávám. ()

Hodný, zlý a mrtvý (2016) (S02E04)

!SPOILER! Jsem neskutečně rád za smrt Carrila. "Vracím ti ji". Hodně zajímavý a asi nejpovedenější díl zatím z druhý série plný nečekaných zvratů. Tohle se fakt povedlo a stále nepřestávám být překvapený. ()

Nepřátelé mého nepřítele (2016) (S02E05)

!SPOILER! Myslel jsem si že po smrti Carrila bude mít Pablo chvíli klid. Vidím že nejspíš ne, a proto to Velasco schytal. Mám pocit že se pomalu ale jistě blíží konec. Uvidíme. ()

Los Pepes (2016) (S02E06)

Pablova matka mě opravdu nasrala. Tady už jde fakt do tuhého a šlo vidět že se Pablo hodně bál svého konce. Co si budeme nalhávat, už okolo sebe nemá hodně lidí a jde to s ním z kopce. ()

Německo 93 (2016) (S02E07)

Wow, tady se Pablo blíží víc a víc ke svému konci. Je mi to líto, ale asi to tak bude a to vím. Nevím co víc napsat, jsem z toho taky takový celý divný jako Pablo. Když se koukáš na tento seriál, úplně se do toho vžíváš. ()

Konec narkobarona (2016) (S02E08)

První část tohoto dílu moc záživná nebyla. Pak to ale začínalo nabírat na obrátkách a skoro jsem si myslel že Pablo zemře. Útok na Montecasino se nejspíš nekoná. ()

Naše farma (2016) (S02E09)

Zajímavé jak se vrátil k otcovi. Najednou ze sedmého nejbohatšího muže na světě nebyl nikdo a okolo sebe měl už jen Limóna. Epizoda byla sice dost natahovaná a až hodně emotivní, ale líbil se mi rozhovor s jeho tatíkem kde se i pohádali. ()

Konečný pád (2016) (S02E10)

!!!SPOILER!!! Když vtrhli Pablovi do domu, hned jsem věděl že nemá nejmenší šanci na přežití. Tak se i stalo. Nebudu vám lhát, když do něj zasadili první ránu, netušil jsem že ta druhá mě rozbrečí. Nemám víc co dodat. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Wonder Woman a Pedro Pascal

Wonder Woman a Pedro Pascal

30.03.2018

Kariéra Pedra Pascala je rozhodně na vzestupu. Po Hře o trůny a Narcos se probojoval do druhých Kingsmanů, po nichž se objeví ve dvojce Equalizera, v akčňáku Triple Frontier od J. C. Chandora a v… (viac)

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

House of Cards skončí šestou sérií

House of Cards skončí šestou sérií

01.11.2017

Streamovací služba Netflix se před pár lety vrhla na seriálovou tvorbu. A dnes už víme, že to bylo skvělé rozhodnutí, jež nám dalo Stranger Things, Narcos, Orange is the New Black nebo The Crown.… (viac)