David a Peña se předhánějí, kdo jako první najde Pallomariho. Peña dělá vážné rozhodnutí ohledně své další kariéry. (Netflix)

Frajer42

Spoilery! Tento seriál nabral ve své druhé polovině tak strhující tempo, že by mu dal leckdo přednost před sexem, a to dokonce i se člověkem hmatatelného pulsu. Závěrečný díl se nesl vesměs v politickém duchu. Pomaličku a polehoučku utichla válečná půda. Vyřešit už bylo třeba pouze maléry pana účetního, který toho věděl celkem dost. Uspokojením pro každého fanouška musela zajisté být smrt nevydařeného synátora Davida, který mě celou sérii neskutečně sral. Ještě lepší bylo odhalení nedžentlmenských osudů džentlmenů z Cali, kterým jejich kapitulace tak úplně nevyšla, protože se přeci jen našli čestní lidé, kteří byli pro jejich zatčení schopní dát všanc i svoji kariéru, budoucnost a mnohdy i život. Pevně doufám, že se chystá 4. série. Tvůrci mě přesvědčili, že dokážou i z méně chutných surovin připravit mimořádný pokrm. Smekám! ()

tron

SPOILERY. Dôstojné uzavretie nedôstojnej série. Super. Dal by som 100%, ak by sa na konci v cameu objavil Murphy. Ale neobjavil. Chápem, že tvorcovia nevedeli, či si filmami zaneprázdnený Boyd Holbrook nájde čas na štvrtú sériu (asi nie...?) a tak od nich bolo smerom k fanúšikovi férovejšie nedať tam Murphyho, než dať a nakoniec by sa ukázalo, že nemá čas a v štvrtej sérii nebude. Ale aj tak mi chýbal, bol by to dobrý cliffhanger. Niektoré veci logicky nesedeli (preboha prečo na odpravenie človeka, ktorý mohol zničiť komplet všetkých "džentlmenov z Cali" poslali jedného týpka???), každopádne ako nudne sa tretia sezóna začala, tak dobre sa skončila. Napínavá šou a celkom zaujímavý náznak budúcich udalostí; myslím, že drogové kartely v Mexiku budú oveľa pôsobivejšie, drsnejšie a zlovestnejšie (povedal niekto "Danny Trejo"?), než nudný gang z Cali. Veľká škoda, že sa celá tretia sezóna neniesla v znamení posledných dvoch dielov. ()

antolikopoli

Perfektné, trochu som sa spočiatku obával o celé vyvrcholenie,hovoril som si ako chcú vyplniť čas do konca. Ostal som veľmi príjemne prekvapený, finále na ktoré som sa pozeral disponuje naozaj skvostným tempom, kopou aktívnych a prešpekulovaných nápadov ktoré neuveriteľne akčné a navyše sú aj presne podľa môjho vkusu. 9/10 ()

Kaka

Tradiční neduh TOPových seriálů, kdy předposlední 1-2 epizody bývají lepší, než ta poslední. Která nejen že pracuje s minimem postav, protože většina se jich konce nedožije, ale mnohdy musí ještě udělat jakýsi closure za celou sérií. Poslední série Narcos si vcelku úspěšně pohrává s oběma neduhy a závěr podařilo dobře ustát i s tím politickým backgroundem, který byl už tehdy a stále je tak aktuální. ()

pallok

Mal som určité obavy z Narcos bez Escobar ale musím len a len chváliť. Tretia séria ma doslova vtiahla do deja, urobil som ju za dva dni, bola plná napätia, nádherných podrazov, bravúrnych scén, krvi ale aj neuveriteľných takmer nezmyslov. Skrátka všetkého, čo dobrý seriál musí mať! A idem hľadať niečo ďalšie z produkcie Netfliksu! ***** ()