David chce pomstu za svého otce, ale ohrozí tím Enriqueho. Peña na své záchranné misi požádá o pomoc Dona Berna. (Netflix)

Frajer42

Spoilery! Peňa se postupně posouvá výše a výše v žebříčku mých nejoblíbenějších seriálových postav. K ratingu mu přidává i fakt, že se po kolumbijských ulicích taková postava skutečně pohybovala. V tomto díle rozpoutal moc hezkou záchrannou misi za nepíchatelnou, leč důležitou bloncku. Velmi mě pobavil závěr, kde se ukázalo, že si mohl ušetřit čas a bloncčinu svatyni nechat klidně roztrhat tou malou částí partyzánů, kteří se za pobyt v džungli nestačili oteplit. Škoda lehce nudnějšího úvodu, druhá polovina dílu byla perfektní. ()

tron

Je to boj, táto tretia séria. Hoci ôsma časť ponúka možnosť akcie, nakoniec sa to (tradične) nerozbehne a mňa už to ani neštve. Dobrou správou je, že napriek slabému akčnému (ne)vyvrcholeniu ide asi o zatiaľ najlepší diel 3. sezóny. Postará sa o to jednak návrat pár starých známych z predchádzajúcich sérií + Salcedo rozohral skutočne vysokú hru, ktorú nemusí zvládnuť a ešte k tomu ako bonus stiahne svoju rodinu a všetkých, ktorých kedy miloval. Tretia séria je každopádne stále jedno veľké sklamanie, ktoré som nečakal ani v najhoršom sne. ()

Kaka

Těžkotonážní závěr a prvotřídní stupňování série, která z počátku vypadala tak nevinně. Ve finále si ale nic nezadá s Pablem. Opět vynikající vedlejší role Salceda který svojí roli zvládá bravurne. Tak trochu návrat k Los Pepes a senzační závěr. Jako samostatný díl dobré, jako částk skládačky senzační. ()

Ozzy2

Naprosto idiotsky odfláklé.To, že přijdou do džungle a tu krávu, posázenou bradavicemi velikosti desetikoruny během chvíle najdou a osvobodí, korunní svědek proti kartelu je ve vazbě s vrahouny a nikdo ho nehlídá???Jediné, co stojí za zmínku je, jak Jorge vyjebal s Miguelem a jeho odporně nesympatickým synáčkem. ()

ALIENka_

Tak starý známí bojovníci proti komoušům se nám vrátili. Záchranná mise úspěšná, i když nakonec se namáhali zbytečně, protože ženština už nebyla potřeba - no jo synáček bude po tatínkovi, teda určitě umí aspoň takovou menší vraždu zařídit líp než syn Miguela, kterej by dřív odpravil půlku kartelu. Jorge už se nám z toho hraní na obě strany začíná pomalu hroutit, ale tentokrát si ještě prdel zachránit dokázal, tak uvidíme, jak dlouho mu to vydrží. Hodnocení: 9/10 ()