Miguel se paranoidně bojí vyzrazení a došlápne si na své strážné. Pacho se rozhoduje ohledně nové nabídky. Peña se snaží získat svědka. (Netflix)

Necrotongue

Pravda, předchozí epizoda byla akčnější, ale pátý díl evidentně připravuje půdu pro další chřestění zbraněmi a připravuje ji velmi zajímavě. Mezi vedení kartelu Cali se po uvěznění Gilberta začíná šířit paranoia, DEA se soustředí na Franklina Jurada a už se těším, až se to všechno v dalším pokračování potká. ()

Kaka

Začíná se přitvrzovat a odhazují se pomyslné bílé rukavice. Vše začíná být jako obvykle zamotanější a výživnější. Výborné vedlejší postavy se začínají pomalu rýsovat. ()

ALIENka_

Tak už to vypadá, že Gilberto si v lochu ještě chvíli počká, protože než se právníci k něčemu odhodlaj, to už bude mít dřív DIA všechny členy kartelu. Šéfa Cali kartelu tedy přebírá brácha Miguel, kterej fakt není tak trpělivej jako jeho brácha a hned na rozjezd uspořádá menší párty. Ta se samozřejmě neobejde bez nějaký tý mrtvoly. Jorge začíná mít pěkně nasráno v trenkách, tak hraje na jistotu na obě strany. No vypadá to že šestej díl bude masakr! Hodnocení: 9/10 ()

Frajer42

Spoilery! Hrozně ukecaný a nesmírně pomalu se táhnoucí díl. První polovina za moc nestála. Z polospánku mě vytáhla až velmi solidní jatka v druhé polovině. Děj se vyvrbil moc hezky a na následující díl se nelze netěšit. Chorche rozehrál vysokou hru na obě strany poté co mu "kamarádi" popravili kamaráda. Jsem zvědavý, na který hřbitov to v roli dabl ejdženta dotáhne. ()

tron

"Za neschopnosť nikoho neplatíme." Nooo... strašne pomaly sa to rozbieha. A vlastne je otázne, či sa to vôbec rozbieha, lebo sme už v prostriedku tretej sezóny a stále to len nie príliš záživne kĺže po povrchu. Dlhé a mdlé dialógové scény, nezaujímavé postavy, herci vyzerajúci ako pornoherci z 90-tych rokov. Tretej sérii strašne chýba jednak Murphy, jednak agresívnejší nepriateľ (chápem, že kartel Cali bol oveľa sofistikovanejší, než "sedliak" Escobar, ale toto je proste nuda, nič viac) a jednak niekto, kto by agentom DEA (beztak oslabeným o absentujúceho Murphyho) kryl chrbát tak, ako sympaťák Carrillo so svojím komandom. Neustále čakám, kedy sa na stranu osamoteného Peñu postaví niekto extra schopný a extra drsný, kto sa nebojí prekračovať hranie medzi dobrom a zlom... a stále nič. Ale pár bodov hore za najvražednejšiu ľadvinku na svete. A za finálny cliffhanger. ()