Gentlemani z Cali svolávají své spolupracovníky a pořádně je překvapí nečekaným oznámením o budoucnosti svého podnikání. (Netflix)

Necrotongue

První díl třetí sezóny byl jednoznačně nejslabším začátkem ze všech tří řad, ale ani tak nemohu jít s hodnocením pod čtyři hvězdičky. Na to mě zachmuřený Javier Peňa příliš bavil. Absence postavy Pabla Escobara byla hodně znát, přestože kartel z Cali vede celé kvarteto "bad boys", ani jeden nemá potřebné charisma na to, aby se Escobarovi vyrovnal. Jsem zvědav, jak (pokud vůbec) se vyvine postava Jorge Salceda, tam tuším skrytý potenciál. 4*- ()

Frajer42

Jsem osobně dost zvědavý, jakým směrem bude seriál směřovat. Bitevní pole nahradila šachovnice. Escobarovo bláznovství a bezprostřednost vystřídal perfekcionismus a promyšlenost. Těžko předpokládat, že někdy v budoucnu kartel z Kali získá alespoň vzdáleně obdobné sympatie, jako si získal Pablo, který byl ke všemu brutálně dobře zahraný. Úvod byl katastrofální a měl jsem vážné obavy o budoucnost seriálu. Naštěstí jsem se do konce dílu dokázal nasát seriálovou atmosféru a těším se na další díl. Alespoň to budou mít v této sérii diváci jednoduché při rozhodování, které straně fandit. V předešlých sériích jsem v tom měl zmatek. V nadcházejících dílech bych uvítal méně homosexuálních vsuvek. Nejsem homofobně založený, ale příjemně se mi na takové záběry rozhodně nekouká. ()

LachtanShows

Přestože jsem za první dvě série neudělil ani jedinkrát nic jiného než plnou palbu, byl jsem dopředu upozorněn na fakt, že po Pablově odchodu se atraktivita seriálu dost změní a prozatím je tomu skutečně tak. Oba hlavní záporné aktéry momentální dějové linky jsem si dost oblíbil už v průběhu předchozí sezóny, tak snad předvedou něco, díky čemuž si zaslouží stejnou pozornost jako Escobar. ()

mira007

První díl třetí série trochu rozpačitý ( co ta nudná trapná svatba jako mozaika do psychologického obrázku nebo co?) pak představování spousty postav, Peňa bez energie..a ta homosexuální líbačka -šílenost. Ale pár dobrých věcí z prvních dvou řad zůstalo, takže to beru, že to je jen pomalejší rozjezd. ()

K1NGSLAYER

Docela jsem se bál, jakým směrem se bude vyvíjet tento seriál. Musím říct že hlavy Cali Cartelu na mě působí na rozdíl od předešlé série dost sympaticky. První díl byl hodně "kecací", ale věřím tomu že další budou nabírat na obrátkách jako tomu bylo u předešlých dvou sérií. Pachova scéna na konci dílu byla nejlepší. ()

• Auto, kterým přijede Claudio Salazar (Carlos Camacho) s manželkou Maríou (Andrea Londo) do domu bratrů Rodriguezových, je kabriolet Porsche 911 (993) Carrera z roku 1994. (J.F.B.)