Javier se vyrovnává s dozvuky rozhovoru s Judy. Tata se snaží přesvědčit Pabla, aby se pro dobro svých dětí vzdal. (Netflix)

ALIENka_

A je to tu, konec Escobara. Saakra za ty dvě série jsem si ho nějak oblíbila, ve třetí mi bude chybět. Každopádně luxusní epizoda jako vždy, Pablo se vrací domů do Medellína, kde si udělá takovou menší procházku pro zmrzlinu a setká se se svým bráchou. Limón mu zůstal věrnej až do konce a naháněčka na střeše byla sakra napínavá. Joo byla to skvělá jízda a já si ji pěkně užila. Jsem zvědavá, co přinese třetí série, už tam nebude Pablo, což si nedokážu moc představit - ten týpek mi fakt bude chybět, ale spolýhám na to, že to páni scénáristi nějak vymysleli a bude to stejný mistrovský dílo, jako tyhle dvě série. Hodnocení: 10/10 ()

tron

Obsahuje spoilery. Tak je to definitívne - z obľúbených agentov DEA sa i v poslednej časti druhej série stali obyčajní štatisti, síce sympatickí, ale neveľmi dôležití. Dôraz bol kladený výlučne na Escobara a na jeho prerod - kým v prvej polke druhej série ho tvorcovia definitívne zbavili akýchkoľvek diváckych sympatií a navždy z neho urobili odvrhnutia hodného netvora, v druhej polke už je to len dožívajúca troska, ktorá sa už len veľmi zriedka zmôže na odpor. V tejto poslednej časti už ani to nie. Je to už nikto. A tak je smrť tohto brutálneho a zakrvaveného človeka svojím spôsobom smutná. Vcelku výrazne ma sklamal urýchlený koniec - v podstate žiadna z postáv, až na Escobara, nemá poriadny záver, taký, aký by si zaslúžila. Koniec je podľa očakávaní otvorený - ide sa na kartel Cali. ()

kkarx

Vidět to prase Escobara zlomenýho, zalezlýho ve svém chlívku, kde si nalhává že má ještě šanci, ale už jen útrpně čeká až ho dostanou, je radost. Ten člověk měl na svědomí tisíce životů a desítky zmrzačených lidí a dělal to jenom z chamtivosti a touze po moci. Divím se, že nikdo neodpráskl jeho pošahanou matku, která tuhle zrůdu vychovala a stala se spoluviníkem jeho zločinů, stejně tak jeho manželka profitující na smrti jiných lidí ušla bohužel bez trestu. ()

Ozzy2

Prej nejsympatičtější postava seriálu, vy jste někteří asi pěkný gumičky:))Nikomu jsem nepřál smrt, jako tomuhle zmrdovi.Připomáíná mi to i Bureše.Krade, lže, podvádí, vyhrožuje a je 30 % národa milován.Kajínek-to samý.Lidi jsou od přírody hovada.Jinak tenhle díl parádní.Žil jako uzmrd a chcípnul jako pes.jeho matka a manželka, dvě kreatury, co tu svini tak milovaly.u matky to ještě mírně chápu, ui té jeho slepičí ženušky ale ne, je dobře, jak s ní pěkně všichni vymrdali ()

Frajer42

Spoilery! Ani ve snu by mě nenapadlo, že si během 20 dílů natolik oblíbím postavu krvelačného vraha, nekompromisního zabijáka a chronického zločince lačnícího po moci, který je při cestě za svým snem schopný sprovodit ze světa kohokoli. Strašně se mi líbilo, že se tvůrci drželi historie. Zcela luxusní byla například ukázka skutečné fotečky nad mrtvolou Escobara. Tomuto dílu nelze nic vytknout. Je bezkonkurenční od začátku, kde sledujete zabydleného Pabla vařícího Limónovi jednu z posledních snídaní až po konec, kdy jste napnutí jako kšandy. O nehezkém osudu Pabla jsem věděl, ale neznal jsem jakékoli podrobnosti jeho opuštění světa, tudíž jsem v koutku duše předpokládal, že by si mohl prodloužit pobyt do dalších chystaných sérií. Tím pádem jsem byl malinko šokován. Jsem osobně dost zvědav, jak se budou nadcházející série vyvíjet. Není těžké odhadnout, že v nich bude figurovat kartel z Cali, ale moc si nedovedu představit, jak bude vypadat zbytek. Přeci jenom představit si Narcos bez Pabla je pro mě zhruba tak složité, jako představit si sám sebe bez mojí luxusní anakondy. Luxusní seriál, který je ve svém žánru svěžím větrem a nemá obdoby. ()