Kolumbie se po jeho posledním teroristickém činu začíná otáčet proti Escobarovi. Tatovi pomůže nečekaný spojenec. Quica hodně znervózní. (Netflix)

Wiikii

Všechy trumfy chtěl Pablo použít pro záchranu své rodiny, aby se dostala do bezpečí, ale on už žádné trumfy neměl. Zůstali jen ti nejvěrnější či nejšílenější (Ricardo Prisco), jenže tento "dům" v této epizodě vyhořel až do základá a už zůstává jen jedna nezodpovězená otázka Kdy a Kde to pro Escobara skončí... ()

Frajer42

Spoilery! I když v tomto seriálu čeká černoušky úspěšnější kariéra a dožívají se mnohem většího věku, než tomu bývá jinde. Tak i zde se na každého černouška vaří voda. Bohužel to na světě funguje tak, že když je černoušek zahnán do kouta, tak neváhá prásknout přátele, aby si zachránil vlastní černou sedinku. Pablovi se jeho imperium absolutně sesype. Zůstane mu po boku už pouze šampónek Limón. Celkem významná změna. Najednou sledujeme místo nejvlivnějšího narkobarona, zoufalého člověka, který se utápí v nekonečné krizi. Rychle bohatství nabyl a ještě rychleji ho pozbyl. ()

Necrotongue

Další z mnoha povedených epizod, tentokrát nebyl děj zbytečně bržděn, atmosféra byla parádní, napětí i akce nechyběly, ale plný počet hvězdiček jsem prostě udělit nemohl, protože mě tvůrci neskutečně vytočili. Pokud to správně chápu, policie bere člověka do ochranné vazby, aby ho chránila. Výlet Escobarovy manželky přes celý hotel, aby si na vlastní oči prohlédla místo vraždy (!), mi tedy přišel hodně stupidní. ()

JohnMiller

Ako sa míňajú ľudia Pabla Escobara, tak sa pomaličky blíži jeho koniec. Hoci v tejto epizóde ešte stále verí, že to otočí na svoj prospech, už s ním nikto nechce ani len spolupracovať. Jeho jediného poriadneho zostávajúceho zabijaka Quica takisto zajmú, takže už nemá ani s kým rozohrať novú partiu hry o moc. Keďže posledný bombový útok na civilistov tak trocha prehnal. Každý ostávajúci narkobarón si želá jeho smrť, je divákom jasné, že čoskoro sa to skončí. ()

ALIENka_

Pablo už je definitivně v prdeli - jeho rodinu už ani Německo nevzalo, kámoše mu zabili a Los Pepes s ostatníma Narcos se proti němu začínaj spojovat. Escobar si to dost dobře uvědomuje, tak udělá ten nejrozumější krok, co může, bere auto a prchá do piče s posledním věrným, kterej mu zůstal. Hodnocení: 10/10 ()