Escobarovi jsou ve stále větším nebezpečí a Pablo posílá svou rodinu do zahraničí. Gaviria zvažuje možnost, jak je využít při jednání. (Netflix)

Wiikii

Sedmá epizoda je v jednom originální, není tolik o příjmé akci, ale o Pablových "posmrtných" záškubech v podobě bomb u legálních prodejen kartelu z Cali, ale i tyto situace jsou upozaděné na úkor zajímavě natočené snahy o emigraci z Kolumbie rodiny Pabla Escobara + další zářez Los Pepes v podobě Duqua... ()

tron

Obsahuje spoilery. On ich tam vážne poslal úplne samé, bez bodyguarda, bez tlmočníka, bez právnika? No kokos, tomu nerozumiem, sorry. Niekoho s čistým registrom by určite našiel. A nakoniec to dopadlo podľa očakávaní. Jeho pomsta ale bola krutá. Ako ostatne vždy. Nerozumel som príliš ani Steveovmu jednaniu - v minulých dieloch nemal problém ani so špinavšími praktikami, ak viedli k dobrej veci a zrazu toto? Za istých okolností by jeho záverečný akt na letisku bol logický, keby mu predchádzalo psychologické zdôvodnenie. Čo ho tak zmenilo? Odlúčenie od ženy a dieťaťa? Nie, sorry, trošku sa v tom strácam. ()

Frajer42

Spoilery! Události z předchozího dílu spustily poměrně špinavou hru. Po delší době se Pablo rozhodl poslat svoji rodinu ze země. Vybral si největší imigrační ráj na Zemi - Německo. Ne každý ovšem s legálním vycestováním souhlasí. Pablovi se poprvé začíná velice rychle rozpadat jeho drogové impérium, které tak pracně budoval. Jeho kumpání mizí rychleji, než je člověk stíhá registrovat. V tomto dílu to například odnese Pablův právník se synem. Pohled na ně v kufru auta, byl docela cool. Na závěr dílu zaduní docela solidní výbuch, který je jedním z posledních zoufalých výkřiků Pabla. V tomto dílu je také krásně vidět, že být kolumbijským prezidentem tehdy nebyla žádná prdel. ()

Necrotongue

Tentokrát jsem hvězdičku ubral, protože sedmá epizoda trochu ztratila tah na branku. Pasáže s Duquem a s cestou Escobarovy rodiny do Německa a zpět mi přišly zbytečně rozvleklé a hodně celý příběh přibrzdily. Ale chápu, závěr se blíží a zřejmě se začíná trochu nastavovat. ()

ALIENka_

Los Pepes to pořádně rozjížděj, no co - umění je umění, ať už to jsou obrazy nebo mrtvoly. Navíc v Kolumbii to nerozlišujou. :) Escobarovi se jeho impérium rozpadá pod nohama a Los Pepes si to pořádně užívaj, jak by ne, když taky slíznou všechnu slávu. No a kam jinam poslat svojí rodinu, když jste drogovej baron, než do Německa, který udělá všechno, jenom abyste zapomněli na to, že Hitler kdysi existoval. A na závěr tu máme pěknej výbuch, kterej zabije pár stovek lidí, čímž si Pablo udělá ještě víc nepřátel než měl do teď. Hodnocení: 9/10 ()

JohnMiller

No, mám taký pocit, že Escobar už nemá veľa pred sebou. V tejto časti sa rozhodol, že sa pokúsi svoju rodinu poslať do cudzej krajiny aby bola v bezpečí, keďže v Kolumbii až príliš hustne atmosféra. Vyberie si tak najtolerantnejšiu imigrant friendly krajinu (ako inak, Nemecko). Informácia o cestovaní sa však rozšíri aj medzi agentov DEA a tak sa do krajiny rodinka nedostane. Escobar je už tak zúfalí, že poprosí dokonca políciu aby mu pomohla. Ako hovorím, ten už nemá veľa pred sebou, začne trúsiť chyby. ()

Loki_Six

"Terror brings more terror, and Los Pepes responded with their own special brand. We came up with a name for their displays. "Colombian folk art." Like I said, you can't make this shit up. The point of all this? Psychopaths sending a message. No matter how far you go, we'll take it one step further. The gates of hell were officially opened. And everyone was scrambling to get out of the fire. Or climb into it." ()

0verseer

Zúfalí ľudia robia zúfalé rozhodnutia. Pablo sa snaží dosiahnuť svojho a v prípade nezdaru využíva teror. V tejto fáze ho už má ale celá krajina plné zuby, takže momentálne stojí sám proti všetkým. Mám pocit, že jeho pád je už veľmi blízko... ()

MirkaP

Rodina do ciziny, ale poněkud pozdě. Dvě ženské s dětmi, které neumí hnout hubou jinak než španělsky, bez průvodce? Tohle Pablo posral. Myslím, že ho tenkrát jeho spoluobčané měli sakra plné zuby. ()

K1NGSLAYER

Wow, tady se Pablo blíží víc a víc ke svému konci. Je mi to líto, ale asi to tak bude a to vím. Nevím co víc napsat, jsem z toho taky takový celý divný jako Pablo. Když se koukáš na tento seriál, úplně se do toho vžíváš. ()

PaTeXx

Doposud nejemotivnější epizoda. Ne kvůli Duquemu a jeho synovi nebo kvůli rodince na konci, ale kvůli samotnému Pablovi, který na všechno zůstal sám. Pohled na něho stojícího za odjíždějícím autem ve mně vyvolal první (a doufám, že ne poslední) citlivější emoční prvky (ale slzičky ještě nebyly). ()