emma53

Tak si říkám, jaký to asi musel být výlupek, když se ho ujali náhradní rodiče. Zřejmě to chtělo hodně práce a úsilí i když podle fotky v závěru mu čiší z očí laskavost. Já si myslím, že to Alex trochu osekal a nalil nám celý kýbl emocí, který byl pro tenhle projekt možný. Já jsem cíťa a tak dnes nebudu vzdychat nad klišé, patosem, předvídatelností a podobně a ráda dám tomu už ne klukovi hezoučkou čtyřku se slzou v oku. A drž se dál jako dosud Johne. ()

wdc

Dítěti z prostředí domácího násilí a rasismu se dostane šance na lepší život, je to dojemné téma a je to o BMX kolech o ochotě nevzdávat se. Trochu vtíravé a převídatelné, *** by byly málo. CZ titulky jsou dostupné. ()

Aljak

Od tohto filmu som nemal žiadne veľké očakávania, no napokon to bolo vcelku milé prekvapenie. Strastiplné detstvo talentovaného a šikovného Johna je razom vykúpené sympatickým manželským párom, ktorý si z polepšovne vezme do pestúnskej starostlivosti. Po ťažkom začiatku a prekročení obrovskej bariéry nedôvery sa z toho vykľul v podstate rodinný film, no ani náhodou to nebolo také idealistické a klišovité, ako by sa dalo čakať. Tá dejová línia o BMX ma až tak nebavila (prežil by som to aj bez toho), oveľa viac mi imponovala tá línia sociálnej drámy nechceného dieťaťa, ktoré sa prvý krát v živote cíti ako vítaná súčasť životov iných ľudí. P.S. Ten športový filmový zámer by som kľudne oželel! ()