Slumber

Po zážitkoch so spánkovou paralýzou vo svojom detstve nájde Alice (Maggie Q) v tomto obore svoje poslanie a snaží sa pomôcť osobám trpiacim týmto fenoménom. Keď narazí na rodinu Morganovcov, ktorú terorizuje démon strašením ich syna prostredníctvom paralýzy, zisťuje, že pomôcť im bude nesmierne ťažké. (Marceloo)

Miseet

Spánková paralýza. Jako námět na téma velice dobré. Film by diváky mohl poučit a zaujmout, kdyby využil toho, co se nabízelo. Mnoho lidí nemá ani povědomí o tom, co tato porucha obnáší a znamená. Bohužel potenciál byl úplně někde jinde, než samotné provedení, to už tak dobré nebylo. Ke konci už jsem se opravdu začala nudit, když se tam objevují stále nové a nové postavy, ale děj se nikam neposouvá. Na druhou stranu musím uznat, že herci prodali, co mohli, a své role zahráli velice obstojně. Za mě 40% ()

oveckaoa

Hodně slabá záležitost, která kombinuje prvky V Zajetí Temnot, Insidious, a Inkarnace, ale která nedosahuje kvalit ani jednoho. Takže jakousi rodinu pronásleduje něco ve spánku (otci se zdá, že si pochovává vlastního mrtvého syna a pak mlátí rukama do zdi matce se zdá, že dělá někomu smoothie a strká do vidlic ruku a pak, že má slepené zuby a nemůže je odlepit a dceři se zdá, že zahradnickýma nůžkama zabíjí své plyšáky jediný syn je v relativní pohodě na něho jen něco útočí). Případ šetří doktorka, která tím byla téže kdysi postižena a přišla o syna. Jak po herecké stránce tak po dějové těžká bída (prej pode skutečné události jasně) a hororového to též moc nenabídne. Korunu tomu nasadí jakýsi dědek co se snaží být něco jak Krokodýl Dundee a vypadá, že si při účinkování něco šlehl. 20 procent za konec kdy konečně něco vidíme jinak zde není co ocenit. ()

JASON_X

Nepříliš pozorný nebo nepříliš náročný divák může být v prvním poločase celkem spokojený, pokud mu k uspokojení stačí solidní béčková duchařina. Až tak spokojený, že si dokonce může v jednu chvíli v duchu mumlat "No v čem je tohle výrazně horší, než třeba ty vyhajpovaný Conjuringy?". Ovšem po příchodu na scénu slepého, cáklého a zfetovaného dědka, jde veškerá do té doby slušná atmoška rázem do kopru a dosud spokojený divák si začne mumlat pro změnu něco jako "No to si snad ku.va ze mě děláte pr.el vy vypatlaní dem.nti!" apod. A dojem už nezachrání ani povedený závěr. Takže jediný smysl celé téhle taškařice je v tom, že se mužská část diváctva může kochat tvářičkou a postavičkou magické Maggie Q. Ovšem homouši a ženské neocení asi ani to. A víte ještě, jak se vyslovuje slovanská 'nočnica' v Hollywoodu? Noknica. Chce se mi zvracet. ()

brasek

Snímok spracováva zaujímavú tému, ale žiaľ výsledný efekt má dosť plytký príbeh. Niekedy som mal pocit, že tu nie je hlavná postava, ale iba kopec vedľajších. Po necelej polhodine som sa začal nudiť, nie je tam nič čo by ma držalo v napätí a absolútne postrádam mystérium démona, toto sa priam ponúkalo aby to bolo zapracované do príbehu. Finále snímku je dosť biedne až trápne. ()

misterz

Snaživé v budovaní atmosféry, to uznávam, no príbeh je tak hlúpy, až to budí dojem trápnosti. A to pritom námet nočnej mory mám celkom rád. V tomto prípade ma však celý príbeh už veľmi skoro začal nudiť. Kostra príbehu skrátka nikam neviedla, len na záver k tej už spomenutej trápnosti. Chýbala tomu "šťava". Podpriemer. 40/100 ()