Jack Whitehall: At Large

(TV film)
Veľká Británia, 2017, 67 min

DaViD´82

Whitehallova přepísknutá pitvořící se überteatrálnost je tak nesnesitelná, že přebijí i... No, vlastně naprosto vše. Přitom být tam někdo jiný, tak je to docela i vtipná show. Ano, show, jelikož "At Large" má mnohem blíže k estrádě spíše než klasickému stand-upu. ()

Pajky3

Stand-up komici nikdy nebyli úplně můj šálek kávy, ale můj bývalý spolupracovník začal podobná vystoupení organizovat a pár jsem jich navštívil a uvědomil jsem si, že to je vlastně docela zábava. Takže když jsme byli na dovolené, tak jsme tak projížděli Netflix a první na nás vykouknul Jack Whitehall. Dali jsme mu šanci a byla to povedená zábava, navíc ta jeho gestikulace mi připomíná toho spolupracovníka. ()

P1tr

Jack Whitehall mě zaujal již ve svých talkshow vystoupeních i v pár komediálních rolích a ještě více mě bavil v tomto svém stand up vystoupení, které nabízí nonstop třeskutý humor, jehož účinky jsou umocněny Whitehallovým pozitivním přednesem plným energie. Tento mladý komik nám přinesl vyladěné vystoupení, které by pro mnohé komiky znamenalo vrchol jejich kariéry, tudíž bude velice zajímavé, kam se tento talentovaný komik posune dál. ()

Dams214

Humor tohto chlapa je na nezaplatenie. Niekoľko rokov ho už sledujem, no nikdy mi neprišiel "otrepaný" alebo opakujúci sa a tento hodinový stand-up to len potvrdil :) ()