For the Love of Spock

PlysovyMacko

Poučný dokument o živote Leonarda Nimoya a jeho ikonickej role Spocka. Je natočený z pohľadu jeho syna Adama. Dozvieme sa veľa o Star treku aj o súkromí hercovho života. ()

pilarius

Dokument je trochu o Spockovi, více o Leonardovi a snad ještě více o Adamovi a o tom, jaký vliv na něj otcova role měla. Příběh je vyprávěn chronologicky, prostor pro vyjádření dostali snad všichni, kteří k tomu měli co říct, včetně několika trekkies, tedy vlastně trekkers, jak by řekl Leonard. U dokumentu bych více ocenil, kdyby byl lépe zaměřen a zabrousil více do hloubky, ale jako vzpomínka syna na otce a vyrovnání se s jeho odkazem funguje dobře. ()

PeteBuck

Naozaj pekný dokument o asi najikonickejšej postave Star Treku. Kapitána Kirka mám rád, ale Spock je kapitola sama o sebe. Vytvorený k 50. výročiu Star Treku, škoda, že sa ho nedožil sám Mr. Spock. Určite by bol spokojný s jeho kvalitou. Pre fanúšika Star Treku príjemná povinnosť. ()

kaylin

Povedený dokument, který se nevyhýbá ani celkem nehezkým tématům, o nichž se člověku moc pěkně nemluví. Především je to ale film o jedné ikoně, ale nikoli jen o Spockovi, ale o tom, kdo byl Leonard Nimoy a jaký byl jeho vliv na současnou společnost. A co si budeme povídat, byl docela velký. ()