Doktorka Ruby Walkerová přijíždí do Indie a hledá práci a rozptýlení od svého zlomeného srdce. Očekává, že slunce a pláže pro ni budou perfektní, ale realitu, kterou zažije v nedostatečně vybavené nemocnici, rozhodně nečekala. (Televize Seznam)

Gogo333

Doktorce Ruby se zhroutí život a tak se rozhodne, že změní působiště a zažádá si o místo ve vyhlášené nemocnici v Indii. Místo toho se dostává do vesnické nemocnice Good Karma Hospital, která nemá prakticky žádné prostředky a je na tom hodně špatně. Navíc ji vede drsná Britka Lydia. Goa je krásná, takže záběry krajiny a okolí jsou pěkné. Postavy mě nezaujali a příběhy jsou vesměs taková ta doktorská klasika. Trošku mi to připomnělo Off the Map, které se mi hodně líbilo. GKH bohužel o proti OTM není tak napínavé a zábavné, postavy mi taky nepřijdou tak zajímavé a tak mě tento seriál nechává chladným. 50% ()

Arsenal83

Amrita Acharia alias dobrá otrokyňa Daenerys v Game of Thrones je jednou z hlavných postáv doktorského seriálu, kde jej nepálska exotičnosť priam bije do očí v anglickom prostredí machien. Na druhej strane ako by Poliaci radi skomentovali, v tom filme je samy "čapaty, čo síce inklinuje, že sa nachádzame v hidnuistickej štvrti, ale ono nie, to je novodobá Británia. Navyše sa tu stretávame s klamstvom, vraj anglickí doktori liečia, no to určite. Každý, kto tam kedy bol vie, že pre lekársku starostlivosť utekal čo najrýchlejšie domov, pretože tam vám na všetko predpíšu paracetamol. A je jedno či máte zlomenú ruku alebo zdúrené semenovody. ()