Dódžima Ótaró je zaměstnaný jako pánská společnost pro ženy. Nevadí mu s nimi spát, jen aby dosáhl svého – měl co nejvíce peněz. Vystupuje pod přezdívkou Eito a jeho novým cílem se stává Namiki Mikoto, dcera z velmi bohaté rodiny. Pokud by se mu dokázalo ji okouzlit, nedejbože si ji vzít, určitě by to vyhrál na plné čáře. Jenomže tyhle plány mu komplikuje tajemná žena, po jejímž polibku vždy… umře a vrátí se v čase. O co tu jde? Proč ho ta žena pronásleduje? Proč se vrací časem? A kdy ho dožene jeho minulost…? (Zíza)

Zíza

Delší dobu mi trvalo, než jsem se srovnala s tím, že hlavní hrdina je opravdu hajzl. Na druhou stranu premisa byla zajímavá, a tak jsem vytrvala. Nelituji, protože příběh byl zajímavý a rozhodně ukázal velmi zajímavý vývoj mnoha postav. Trochu jsem pochybovala, že Jamazaki utáhne takový seriál sám, ale nakonec dokázal přesvědčit, že když si ještě mákne, tak z něj špatný herec nebude. Občasné a hlavně závěrečné vystupování Sudy mělo úplně jiný rozměr a především na konci bylo velmi dobře vidět, jak velký je mezi nimi v jejich hereckém umění rozdíl. Musím také vyzvednou Makkenjúa, protože jsem ho znala spíše ze středoškolských rolí, ale tady se vytáhl. Nahodil novou visáž a k ní přidal úplně nový rozměr – jeho postava prošla největší proměnou a on to uměl velmi dobře podat. Navíc je obdařený i pohlednou tvářičkou, takže bylo na co koukat. Nakonec tu z výrazných postav máme Kadowaki, tajemnou ženu se smrtícím polibkem. Také ji považuji za velmi zdatnou mladou herečku a opravdu si myslím, že ona se určitě neztratí, protože dokázala zahrát jak podivnou bytost, tak zakřiklou křehkou dívku velmi přesvědčivě. Toliko řečeno, vrchol sezóny to rozhodně nebyl. Určitě zajímavě napsané, dobře zahrané, ale nedokázala jsem se úplně s postavami sblížit, takže mě to zase tak moc nebavilo, abych skákala nadšením. Pro někoho by mohlo být překážkou, že poměrně vážný seriál je občas protkán humornými scénami japonského typu, ale určitě to stojí za zhlédnutí. ()

Vavča

Kento Jamazaki je stejný bourák, jako svého času Yamapi, Taku, nebo Kame.. Jeho host Eight vás bude vyloženě bavit, co na tom, že je kuzu, tedy špína. Ženy umí použít ke svému prospěchu, zejména neznámou líbající ženu, která mu má pomoci k životnímu úlovku, bohaté dědičce korporace Namiki Group. Nebude to však snadné Namiki Mikoto (Araki Júko) se k němu moc nemá, do toho je tady její nevlastní bratr Takauji a jeho pohůnci, kteří mají jiné představy, s kým má Mikoto být. Neskutečně zábavný a charismatický hrdina (nevím o nikom z 90.let, kromě Kenty, kdo by takovou roli mohl uvěřitelně s charismatem zahrát, navzdory, že stále vypadá jako puboš:)) Seriál Vás bude bavit, stále dovede dějově překvapovat, z hostujících hvězd vyniká nejen Masaki Suda, výrazné cameo si střihla i Yumiko Shaku v roli první klientky, inu to si hlavní herec žije... Navzdory tomu, že všichni vypadají jako strašní puberťáci věkově neadekvátní těm rolím, tak zahráli svoje postavy dobře, jak Mackenyu a spol., tak zejména Mugi Kadowaki, kde jsem se obával, že tomu seriálu bude na obtíž, nebyla. Závěr nezvrzaný, ale jen tak na okraj jako estetický fašista podotýkám, že ten idealistický konec bude děti mást:)) ()

mrtvej pes

Vadí mi villainizování homosexuálů, vadí mi hrdinky bez povahy a bez ambicí, které se odmilovávají a zase zamilovávají, jak jim scénář káže (viz postava bohaté dědičky, tu by zahrála i prázdná, pěkná váza), vadí mi nezáživná kamera, vadí mi Sudovo jednotvárné přehrávání, které předvádí v každé své roli. Přestože se objevoval málo, dokázal mě pokaždé otrávit. Jediné, na čem notný kus seriálu slušně stojí až do konce, je hrdina-hajzl. Člověk mu nechce držet palce, a přece je drží. Yamazakiho si nikdy plně neoblíbím, jako herce ho ale uznávám. Rozhodně to osvěžilo stojaté romantické vody. ()