Zapálená a empatická čerstvá soudkyně a její zásadový kolega se věnují právnímu systému a těm, kterým slouží. (Netflix)

Agape

k většině seriálů se dostávám přes muziku, tady je nádherné OST a ústřední SOMEDAY, SOMEHOW mi zůstává v mysli pořád. Šťastný výběr ústřední dvojice Ah-ra Go a L chválím. Její temperament a jeho nevinný a naivní look ladí skvěle, třešničkou na dortu je Dong-il Seong, který mě baví ve všem co jsem s ním viděla. Ostatní postavy vůbec nejsou vedlejší, prostě jim to všem sedlo. Vřele doporučuji. ()

Eridan

Některé díly jsou trošku naivní, ale nakonec to všechno do sebe zapadlo jako ozubená kolečka ve Švýcarských hodinkách. Slečna Ah-Ra poněkud zesádelnatěla a pořád nosí plášť a-la Colombo, ale jinak je skvělá. Sháním s ní další seriál. ()

EsterH

Výborný seriál z prostredia civilného súdu. Sudcovia riešia prípady, ktoré často nie sú až také čierno-biele, ako sa zdali na začiatku. Za mňa najväčšia hviezda Dong-il Seong, ktorého môžem vždy, ale aj veľa ďalších hercov ako kocúrik  Myung-soo Kim z Eoseowa aj Ah-ra Go z Hwarangu. ()