Hrdinou příběhu je čtyřicetiletý Filip, opravdový „Single Man", který jím však být nechce a hledá pravou lásku. Již jednou ji měl - byla báječná, skvělá, nádherná, prostě dokonalá. Jmenovala se Ilona (Natalia Germani), ale bohužel to dopadlo tragicky. Přestože na ni Filip nemůže zapomenout, pokouší se najít novou lásku. Při hledání zažije desítky rande s komickými až tragickými konci. (Playtvak.cz)

rikitiki

Obstojný průměr se sem tam vtipnou scénou, mezi které patří zejména rande s kulturistkou. Jinak je děj vcelku předvídatelný už od začátku (sama znám ze svého okolí podobné příběhy). Zatímco Single Lady dělala z žen kravky, tak Single man dělá z žen..... kravky. Trochu nefér. ___ Série je vyložená jednorázovka, které krátká stopáž svědčí. Ale není to nic, nad čím by se mohl kdokoliv hlouběji zamyslet. Možná dobré jako varování. ()

Tosim

-O VÍKENDU MUSÍM DOMŮ. -DO AFRIKY? -NE, DO BRNA. Dostatečně vtipné jednohubky s roztomile trhlým, klasickým Taclíkem, od autora blogů o partnerství, Dominika Landsmana. Režisér Karas také opouští pohádky, což je dobře. Téměř celou stopáž seriál klame tělem, o čem vlastně je, jen divák na konci přemýšlí, jestli se nedal, podobě jako hlavní hrdina, taky napálit. 70%. ()

Enšpígl

Tu pátou si nechám na druhou sérii, která bude na základě mých storek se samicema, to i Frank Drebin se svým posledním trapasem bude lůzr, ale jinak dobrý, hodně dobrý. ()

H34D

Překvapivě vcelku vtipná sada českých jednohubek, která se očividně inspirovala, resp. přiučila u zahraniční produkce sitcomů. Řada vtipných prostřihů a ne úplně korektních hlášek vyčnívá z typického českého humoru, kterého máme v těch našich českých pseudokomedií již plné zuby. Zdánlivě přidaná hodnota v podobě vážného podpříběhu však místy působí rozpačitě, ne-li spíše na škodu. Přijde mi, že s ní tvůrci chtěli jen zaplácnout prostor, protože nedokázali vymyslet dostatek humoru, nevím... Stále však palec nahoru. 6/10 ()

Djoker

Z trojice seriálových pokusů, kterými se Playtvák pokusil dobýt český internet, točících se okolo budovy televize Óčko a vyplněných nováckými herci působí Single Man jako nejkvalitnější produkt rychlé spotřeby. Od začátku sice nejde dohromady název s hlavní postavou, která stále hledá lásku nebo co. Obsazení Taclíka vzhledem k zástupu krásných žen v čele s Germani také nedává příliš smysl, ale ve finále se ukáže, že celý projekt není tak blbý, jak se celou dobu zdálo. S1: 60% ()

Adam Bernau odpad!

Viděno celé, s Taclíkem snesitelné. Doufám, že vzal účast na takové zoufalosti jen kvůli prachům, a vůbec nechci vědět, jak mu bylo třeba při větě "škoda tý nemoci". Niethustra to s těmi odpady někdy přehání, ale toto se nijak ocenit opravdu nedá. Pokud tedy nejste Tosim. On ten seriál totiž vypadá tak nějak fajn. Tváří se velmi cool, jenže akž takž cool jsou jen dva momenty v posledním dílu: "snový" závěr a finální Plodková. Škoda, že jsem si nevybral raději Single Lady, která je prý podstatně lepší, ale už do toho nejdu. ()

Necrotongue

Nebudu nic předstírat, seriál mě zklamal a výslednou známkou jsem sám sebe nemile překvapil. No jo, ale když už to vyšlo jako průměrný výsledek, měnit to nebudu, otevřeně přiznávám, že dvě hvězdičky by mému dojmu odpovídaly mnohem lépe. Největší problém pro mě představoval fakt, že komediální seriál nepřinesl dostatek humoru. Našla se místa, která mě dokázala pobavit, ale bylo jich příliš málo, navíc mě Marek Taclík nedokázal přesvědčit k tomu, aby mi byl Filip jakkoli sympatický. 3*- ()

Iggy

Prvních pár dílů bylo náhodou docela slibných, ale závěr to dost pokazil, skoro to vypadalo, jak když tam ta herečka už ani nechtěla hrát a scénář se s tím musel nějak zoufale vypořádat. ()

Lukrecie

:D baví, vtipné, trefné, ALE zajímavé je, že Single Lady charakterizovali jako naprostou "krávu", tak Single man je normální chlap..... přeberte si to.... Asi tak většinou žádný chlap nechce doma ženskou chlapa a téměř žádná ženská nechce doma chlapa ženskou..... ()

Hennes

V řadě přiblblých seriálů je tento komediální kousek povedený a vtipný. Sázka na Taclíka byla taky správná. Nenudí to a pobaví to. ()

geklon

Slabý, vykonstruovaný, nereálný, pitomý a né rozhodně cool. Teda až na finále, to bylo přesný opakem, toho co jinak zbytečným sedmi dílům vytýkám. 1-7. 20%. 8. 75%. ()

klukluka

Nejvíc mě na tomto seriálu irituje ten laciný ústřední motiv. Pro podvodníky není nic jednoduššího, než zneužít důvěry člověka toužícího po lásce- dnes a denně jsou toho plné noviny. Jenom cynik v tom ale vidí námět na komedii. Jinak na prvním a posledním dílu si dali evidentně mnohem víc záležet, než na tom prostoduchém zbytku. Celé se to snaží tvářit vesele, mile a chytře, ošklivě to ale zapáchá. ()

Benedygtus

Dobre, jako celek single man je spis podprumer a par hodne dobrych vtipu to bohuzel nevytrhne a pridavam se ke spouste komentaru a rikam ze prvni pulka je na 4* a posledni dva dily jsou na 2 slabe. ()

Gogo333

Kupodivu jsem se docela bavil. Taclík fajn, holky taky nebyly špatné. Trošku předvídatelné, ale jako jednohubka potěšilo. 60% ()

Myshkin

Většinou spíš trapná snůška vyčpělých stereotypních karikatur, která moc šustí papírem na to, aby byla aspoň minimálně uvěřitelná, natož vtipná. Ani závěr to nespravil. Evidentně jsem přehmátl a nejsem cílová skupina. ()

mira007

Osm desetiminutových jednohubek s excelentním Taclíkem a jeho femme fatale Natali Germani. Způsob vyprávění úderný, vtipný, výstižný, ale pak se to lehce opakovalo. Žádný zázrak, ale jestli si tohle dílko zapamatuju tak jen kvůli zatraceně sexy Natali Germani a tím, že tady snad i na každý cameo na pár sekund účinkuje vždycky nějaká známá herecká tvář. ()

husokachna

Nejlepší je napsat komentář, ve kterým nevysvětlím, co se mi nelíbí, urazím ty, co se jim to líbí, aniž bych uměl použít shift na počáteční písmeno věty - viz etienne. Za mě po třetím díle na deset minut zabavení - proč ne. Půl vtipů je trapných, půl průměrných i lepších a Taclík to vytahuje nahoru (Jaká smlouva o dodávkách elektřiny, do prdele?). ()

etienne

pre človeka, ktorý nikdy nevidel film, seriál, nikdy nečítal knihu a stretáva sa s ľuďmi raz za uhorský rok originálne "pozeraníčko" ()