Keď mala Ema 7 rokov, bola neprávom obvinená z vraždy svojej sestry, hoci vedela, že "Stickman" spáchal trestný čin. Teraz, po tom čo Ema strávila roky izolovane, má svojich démonov pod kontrolou a je konečne prepustená. Dúfa, že nočné mory z minulosti sú za ňou, ale "Stickman" sa chystá znova zasiahnúť! (Black3R)

Aceboris

Malá sedemročná Emma je svedkom smrti svojej sestry a matky. Po príchode policajtov nebol na mieste činu nik iný iba ona. Na základe týchto skutočností polícia rozhodla a bola obvinená z vraždy svojích blízkych a zavretá do blázninca kde sa bude liečiť. To že je psychicky labilná a mohla to spôsobiť dokazovalo aj jej neustále opakovanie, že to spôsobil Stickman. Diabol, alebo zlo, ktoré striehne pod posteľou, alebo v kútoch izieb. Nakoniec je Emma ( Hayley Law ) po desiatich rokoch z blazninca prepustená. Jej kroky vedú do domova pre dievčatá. Privítanie nieje ideálne, niektoré dievčatá nesúhlasia s jej ubytovaním pretože ju stále považujú za dvojnásobnú vrahyňu. Počas malej šarvátku vypadne Emme z ruky kufrík v ktorom má okrem vecí aj jeden malý papierik na ktorom je básnička. Jedno s dievčat ho zoberie a prečíta obsah, to však nemala robiť tým opäť privolala Stickmana. Tento film mi pripomenul viecero dobrých hororov. Začnem Nočnou morou v Elm Street, Fredy má konkurenciu. Čítanie básničky mi pripomenulo Evil Dead, kde po vypočutí pásky nastalo peklo. Netvrdím , že film je vykrádačkou nápadou, ale v podstate nič nové neponúkol. Hľadanie dôvodu prečo sa to deje, že hlavnej hrdinke nikto neverí, že Stickman vyzerá ako prerastený goblin z Pána prsteňov. Ja som sa pri tomto filme nudil, nevyvolal vo mne žiadne napätie. Aj keď sa jedná o TV film čakal som trošku viacej akcie, strachu. Trošku lepšiu, strašideľnejšiu hudbu. Film Stickmam považujem za takú oddychovku . U mňa 45% ()