Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (8)

Epizoda 1 (2019) (S02E01)

Nebyl jsem předloni mezi těmi, které tenhle spíše experimentální britský teen seriál úplně uchvátil, oněch 8 dvacetiminutovek jsem ale zhlédl a s očekáváním druhé série jsem byl i zvědav, kam se bude příběh po těch bizarních událostech ubírat. A k mému překvapení se zde rýsuje velmi pozoruhodná pointa. ()

Epizoda 2 (2019) (S02E02)

Na to shledání všichni čekali. Při tom to nesmírně poutavé vysvětlení doposud upozaděného příběhu, který se chystá ovlivnit události nové sezóny, mě v první epizodě bavilo mnohem víc. ()

Epizoda 3 (2019) (S02E03)

V první sérii mi ty střídmé a úderné dialogy celkem lezly na nervy, teď pro ně seriál prakticky zbožňuju. Již jen proto, že jej dělaji hodně odlišným a tudíž zajímavým. Epizoda jinak hodně podobná průběhu předchozí řady. ()

Epizoda 4 (2019) (S02E04)

Být díly delší, tak už zase koukám jen ze zvědavosti a takové své povinnosti mít seriál zkompletovaný. Ovšem to, co se stačí stát během necelých 25 minut, mi ani nedovolí se zamyslet, zda se už díl chýlí ke svému konci. A to je znamení jeho kvality. ()

Epizoda 5 (2019) (S02E05)

Alyssina náladovost je sice jedním z předmětů celého seriálu, občas už bych ale být po jejím boku jistojistě nezvládl. Každopádně stále fandím Bonnie v jejím nelehkém plánu. ()

Epizoda 6 (2019) (S02E06)

Tak trochu kriminální nádech už nám pořádně houstne, jsem zvědavý, jak bude naloženo s osudem Bonnie. Nepředpokládám, že by se jí podařilo dosáhnout svého cíle. Ale v tomto seriálu je možné opravdu všechno. ()

Epizoda 7 (2019) (S02E07)

Dalo se počítat s čímkoli, na pár vteřin jsem si myslel, že tak černohumorný seriál i skutečně černě skončí. Nedokážu si ovšem představit, jak by jej fanouškovská základna (ne)přijala. ()

Epizoda 8 (2019) (S02E08)

Všechno jednou končí a já jsem rád, že se svého závěru dočkal i tento seriál, u něhož jsem nedoufal ani v řadu druhou. Ta ale odstartovala tak napínavě, že jsem za ni nemálo vděčný. Na její vyvrcholení se ale již nikdy nesmít navázat, jedině by jej to poškodilo. ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot

25.10.2020

Připraveni na nové Strážce vesmíru? Tvůrce seriálu The End of the F***ing World Jonathan Entwistle byl najat, aby vytvořil nové filmové univerzum založené na slavných postavách pro filmovou… (viac)