Recenzie používateľa BROKEN_ k tomuto seriálu (4)

Série 2 (2019) (S02)

Není to tak super jako první série, pořád se ale jedná o kvalitní seriál. James a Alyssa jsou pořád super, jediný kdo to zkazil byla postava Bonnie, ta tam fakt neměla co dělat. Plus finále bylo slabší oproti 1.sérii. Úpřímně ani nevím jestli chci pokračování, zatím asi ne. Po první sérii jde o lehké zklamání, ale jak jsem řekl, pořád je to kvalitní seriál. Jen jsem čekal po skvělé 1.sérii víc. :/ ()

Epizoda 1 (2019) (S02E01)

Sere mě postava Bonnie, proto dávám 3*, protože takhle blbá postava se jen tak nevidí. Těším se až se vrátí na obrazovky, naše hlavní duo. :) ()

Epizoda 2 (2019) (S02E02)

Tohle měl být úvod 2.série! Alyssa a James jsou zpět, a jejich setkání nemělo chybu. Jo, tohle je ten seriál co se mi v 1.sérii tak moc zalíbil. Jen tak dál. ()

Epizoda 3 (2019) (S02E03)

" Na chvilku to bylo jako za starých časů ". Třetí díl nám servíruje podobné scény jako z 1.sérii, takže chemie mezi Jamesem a Alyssou funguje pořád dobře, cool. : ) ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot

25.10.2020

Připraveni na nové Strážce vesmíru? Tvůrce seriálu The End of the F***ing World Jonathan Entwistle byl najat, aby vytvořil nové filmové univerzum založené na slavných postavách pro filmovou… (viac)