Alyssa se rozhodne, že je čas vyřešit situaci na domácím poli, James se snaží vymyslet nový plán a Bonnie s novou dávkou energie pokračuje na svojí cestě za pomstou. (Netflix)

Necrotongue

Podobně jako v předchozí epizodě jsem nebyl s děje v tomto dílu dvakrát nadšený, přesto jsem lehce přidal na hodnocení, protože jsem se přece jen o něco víc bavil. Určitě to bylo dáno i prostorem, který dostali po svém rozchodu obě hlavní postavy. 4*- ()

Trevor

Paradoxne až opätovné rozdelenie Jamesa a Allyson seriálu vrátilo šťavu a záver tejto epizódy ma prinútil ihneď si zapnúť nasledujúcu, avšak to neznamená že týmto dali autori zabudnúť na nezvládnutý úvod série. ()

LachtanShows

Tak trochu kriminální nádech už nám pořádně houstne, jsem zvědavý, jak bude naloženo s osudem Bonnie. Nepředpokládám, že by se jí podařilo dosáhnout svého cíle. Ale v tomto seriálu je možné opravdu všechno. ()

ALIENka_

Už to vypadá trochu zajímavějc, ale pořád se nic moc neděje, každej jezdí sem a tam a při tom má pár flashbacků. James teda zjistí, že Bonnie asi nebude úplně v pohodě a Alyssa se rozvede s manželem. No konec každopádně zajímavej a doufám, že příští epizoda bude dobrá jak sviň. Hodnocení: 6/10 ()