Alyssa se snaží žít aspoň trochu normálním životem, jenže zjišťuje, že minulost s ní ještě neskoncovala. (Netflix)

Necrotongue

Po druhém dílu jsem získal jistotu v tom, že bude druhá sezóna nepochybně mnohem barevnější než předchozí řada, ale co už. Pokud tam ti černoši patří (a do dnešní Británie už rozhodně patří), pak je to v pořádku, jen mi vadí, jak hrozně bije do očí, že je tam tvůrci museli najednou doroubovat. S návratem Alyssy a Jamese dostal děj každopádně nový impuls, a hned se bylo čemu zasmát. ()

ALIENka_

Sakra musím říct, že ta divnost a šílenost tohohle seriálu mi nějakým způsobem fakt chyběla. Už je tady zase ústřední dvojka, která měla samozřejmě skvělý představení a příběh propracovanej. Ten taky mohli aspoň trochu promyslet u Bonnie, která je tam jako pěst na oko s příběhem na píču, ale co už, třeba to bude ještě zajímavější. Hodnocení: 8/10 ()

Trevor

Návrat Jamesa a Allyson potešil oko fanúšikov prvej série, ale je tam jedno veľké ale. Nezameniteľnú stopu, ktorú na prvej sérii zanechal Jonathan Entwistle sa Netflixu nepodarilo okopírovať, napriek tomu oproti prvej epizóde výrazné zlepšenie. ()

Bobbyk69

Tohle shledání bylo předpokládatelné i tak dobře podané, jen mi opravdu připadá, že tresty obou dvou byly za všechny ty přestupky až nelogicky příliš malé. Inu krádež auta, vloupání, přepadení benzínky, záměrné utíkaní před policií a napadení více lidí, mi připadá podmínka pro Jamese a nucené práce pro Alyssu jako opravdu mírný trest. ()