Zachmuřená mladá žena Bonnie se po propuštění z vězení vydá pomstít smrt svého milence. (Netflix)

LachtanShows

Nebyl jsem předloni mezi těmi, které tenhle spíše experimentální britský teen seriál úplně uchvátil, oněch 8 dvacetiminutovek jsem ale zhlédl a s očekáváním druhé série jsem byl i zvědav, kam se bude příběh po těch bizarních událostech ubírat. A k mému překvapení se zde rýsuje velmi pozoruhodná pointa. ()

Necrotongue

První epizodu druhé sezóny jsem ohodnotil poněkud rozpačitou čtyřkou, protože mám z postavy Bonnie nedobrý pocit. První má myšlenka patřila tomu, že se zase někdo cítil být dotčen nedostatkem barev a upozornil na neplnění kvót. To už jednoho fakt přechází humor. 4*- ()

ALIENka_

Nějaký seriály by prostě jenom měly bejt minisérie o jedný sérii, což samozřejmě Netflix nedělá, takže všechno musí vzápětí posrat aspoň několika dalšíma sériema, který sprzní všechno, co jde. Nová postava je nezajímavá, jak svině a její příběh by dokázalo vytvořit i 5ti letý děcko. Sakra první série taky nebyla perfecto, ale byla to aspoň taková blbost na zrelaxování, tady tohle je slabej odvar čehosi. Hodnocení: 5/10 ()

Trevor

Práva na vynikajúci seriál získal v roku 2018 Netflix a hneď to je cítiť. Keďže bol seriál na pomery Netflixu príliš konzervatívny okamžite je do seriálu obsadená afroameričanka Bonnie, čo by samé o sebe samozrejme nepredstavovalo najmenší problém, ak by dokázala hereckým výkonom zapadnúť medzi svojráznu dvojicu James a Allyson z prvej série. To však nevyšlo a napriek naďalej vynikajúcej hudbe sa čaro prvej série vytratilo. Skrátka, Netflix má erotické ruky a čoho sa chytí, to doj**e. Starý, otrepaný vtip, bohužiaľ pravdivý. Potom narazíte na internete na článok mentálne zaostalej novinárskej nuly z Refreshera, ktorá sa zadúša nad vynikajúcim seriálom od Netflixu a obraz o tom, kto pravidelne prispieva na účet tohto plátku pre mladú generáciu je Vám ihneď jasný. ()

Sayko

Tak jsme se konečně dočkali! Po napínavém ukončení posledního dílu první série zde však není žádné vysvětlení, rovnou jdeme tvůrci nahazují nový příběh, který nás skvěle vtahuje do děje. Prakticky pokračujeme ve stejných kolejích, stejná hudba, scénografie i humor. Inu nevadí, vypadá to, že mají tvůrci pořád co nabídnout, zatím jsem se nenudil. ()