Alyssa se po dvou letech rozhodne začít nový život, zatímco se jiná žena, plná nenávisti, vydává na vražednou cestu pomsty. (Netflix)

Miseet

Myslím si, že u této série jsem se definitivně rozhodla, že mě tento mini seriál nebaví. Sice jsem to všechno stihla za jedno odpoledne, kdy jsem výjimečně nebyla v práci... ještě s jedním mezispánkem... ale moc nadšená jsem z toho nebyla. Nakonec jsem si v hlavě přemítala jaký jiný film jsem si mohla místo toho pustit. Nicméně nemůžu to hodnotit záporně, jelikož si to jede v té své ojedinělé trati a má to prostě svůj vlastní styl, který jen tak nikde jinde není vidět. ()

BROKEN_

Není to tak super jako první série, pořád se ale jedná o kvalitní seriál. James a Alyssa jsou pořád super, jediný kdo to zkazil byla postava Bonnie, ta tam fakt neměla co dělat. Plus finále bylo slabší oproti 1.sérii. Úpřímně ani nevím jestli chci pokračování, zatím asi ne. Po první sérii jde o lehké zklamání, ale jak jsem řekl, pořád je to kvalitní seriál. Jen jsem čekal po skvělé 1.sérii víc. :/ ()

MikyAff

Je příjemný vědět, co se tedy stalo po posledním díle minulé série a jak to s Alyssou a Jamesem vlastně dopadlo. To by se ale dalo jednoduše shrnout tak ve dvou epizodách a konec. Celá ta honička s Bonnie je pro mě navíc. A pořád nevím, jestli mě ty zvláštní obličeje a hraní dvou hlavních postav fascinuje, nebo děsí. ()

MajklCZsk

Neskutečně překvapilo. Během jednoho dne jsem bingwatchnul obě série v průběhu koronavirové karantény a můžu si je jen vynachválit. Ovšem spousta lidí mi tvrdilo, že druhá série není tak dobrá jako první. A já si myslím přesný opak. S02 je vyzrálejší a příběh skutečně posunuje. Jen svým stylem trochu jinak. V prvé řadě už se nejedná o lehce naivní černou komedii, nýbrž o thriller s komediálními prvky. Postavy se uklidnily a staly opravdovými osobnostmi. Nejsou hektické a dospěly do jakéhosi bodu porozumění. Hlavní záporačka pak působí jako kontrast. Tedy zrcadlo Alysse a Jamese za jejich chování v první sérii a je hlavní příčinou spouštěče jejich démonů. Krásné dialogové finále v sedmé a epilog v osmé epizodě je pak jen pohlazením po duši. ()

DwayneJohnson

Není to vyloženě průser, spíš jen taková sázka na jistotu. Jako když vedete ve fotbale po půlce tři nula a potřebujete utkání v klidu dohrát. Lážo, plážo, žádný vzrůšo, hlavně nic nepokazit. Což takhle druhá série vesměs nabízí. Kromě výborné Naomi Ackie a výtečného soundtracku už jen naši starou, známou dvojku a jen pár kvalitních situací. Nejen k místním procentům jsem čekal určitě víc.Obíbené postavy: Alyssa, James, Bonnie. ()