Tom10000

2.díl. Dozvídáme se, že Ryn se rozhodla hledat svojí sestru. Proto se i nadále vynořuje nad mořskou hladinu. Ukradne jedné paní oblečení a poté se vydává do města. Tam narazí na obchod té paní, jež jí od počátku podezřívala z jinakosti. Zabydlela se u ní a trochu si rozšířila slovní zásobu. Tato paní se od ní jako od první dozví, že potřebuje najít zmíněnou sestru. Ben se mezitím vydal se svými kamarády na moře, kde zabránil zabití jedné mořské panny (možná právě Ryn) a naopak našel armádní zařízení. Když se se svojí kamarádkou zastaví za prodavačkou, potká Ryn a zjistí, že hlas, jenž vychází z tohoto přístroje, je její sestry. Poté se s Ryn vydají na výpravu, aby zjistili něco víc o armádě, a pomohli jí najít její sestru. Ryn je ovšem jak chytrá, tak hloupá. Sice mlčí, a nevyvádí, ale u paní prodavačky najde zase nůž, s nímž se rozhodne jednat dle sebe. 95 procent, příběh se slibně rozjíždí. ()

Sany33

Už sa začína príbeh niekam hýbať ale nie som si istý či sa mi páči akým smerom. Rin, ako si nechá morská panna hovoriť sa rozhodla nájsť za každú cenu svoju sestru, ktorú držia na tajnej armádnej základni, ktorá je zhodou okolností hneď za mestom. Hlavný alfa samec sa jej púšťa na pomoc pričom jeho indiánskej priateľke to vôbec nevadí že je ochotný obetovať kus života ak nie celý za ženu z rybím ksichtom. Najabsurnejšie bolo keď skočil počas búrky intuitívne do vody a vytiahol tajné vládne zariadenie proste len tak na blind. A celá tá zápletka z históriou jeho rodiny je na smiech. Osobne neviem či tomuto filmovému či seriálovému dielu mám dať ešte šancu. 39% ()