Ukážka z filmu

MoiJe

Nie uplne marne, ale predstavitel hlavneho hrdinu je hrozne drevo a cele to "su superinteligentne" vs. "vo vode si nie su schopne uvedomit, ze nie sme len korist" ma nuti prevracat ocami. Pozrela som par epizodnych promo do buducna a zhodnotila, ze nezajem. ()

Tom10000

1.díl 1.série. Seznamujeme se s postavami, a hlavní hrdinkou. Příběh začíná okamžikem, kdy lovci ryb najdou mezi svojí kořistí podivnou bytost. Z ní se nakonec vyklube mořská panna/siréna. Na ni jako na dívku narazí Ben, syn hlavního lovce. Odveze dívku do přístavu, a posedí s ní, nic mu ovšem neřekne, pouze zazpívá svůdnou písničku. Brzy však mizí pryč. Naučí se jednu prostou větu, a poznáme tak i její "jméno", Ryn. Siréna se ocitá opět u Bena, a ten u ní zjistí vážnou nemoc. Jelikož víme, kým dívka je, tak známe příčinu této "nemoci". Usychá, a musí zpátky do vody. Tak se také stane, a z Ryn se stává opět krvežíznivá hladovějící bytost. Dokonce pokouše i Bena. Ten se od své známé dozvídá část své rodinné historie. Všichni jeho předci lovili mořské panny. Na konci dílu se vydává se svými rodinnými příslušníky na lov. Kořist už je najitá, stačí pouze vypálit. Bude ale Ben s to zastavit útok? 85 procent, solidní začátek. ()

DwayneJohnson

Začínám poslední dobou zjišťovat a vlastně nevím vůbec, jestli je to dobře, nebo špatně, že začínám hodně moc ujíždět na seriálech skoro všech žánrů. A tenhle je dalším z nich. Po dvou dílech celkem OK, taková směs dramatu s kapkou krve a na to já dycinky tuze rád slyším. ()

Sany33

Vsadenie na pomerne neznámych hercov by malo svoj úspech keby vedeli hrať a keby neboli maximálne nesympatický. Takto to je iba úder do prázdna a moc sa mi to nepáčilo. Téma morských panien je tiež pomerne otrepaná a ak autori neprinesú do tohto univerza niečo prelomové neverím že bude mať seriál v ďalších epizódach šancu na úspech. To, že ak sa panna dostane do vody mení sa na nepríčetnú mrchu je celkom zaujímavé ale ohromne nepraktické. Zatiaľ jeden z horších pilotov. 41% ()