Mutluluk Zamanı

• USA Time of happiness

Soupalka

Osvěžující romantická komedie s velmi dobrým byť předvídatelným scénářem i pěknou hudbou. Ústřední pár dobře sehraný že seriálu Kiralik ask I další herecké výkony, stejně tak jako potlačení typicky tureckých nastavení použitých u jiných filmů z obdobné produkce, posouvaji film do kategorie "A" pro většinove publikum. I přes delší stopáž jsem se nenudila a až na trochu slabší závěr není co vytknout. ()

eLeR

Ja ako fanúšička Ömera İplikçiho prihadzujem jednu hviezdu. Je to taká ľahučká romantická blbinka, ktorá skoro vôbec neotravuje, takže na vypnutie hlavy je dostačujúca. Ak viete turecky, tak môžete pri nej čo-to požehliť. Hoşçakal! ()

Danikaa

Milá, chutná komédia. Dej rýchlo ubieha, ani sa nenazdáte a je koniec. Vcelku banálna zápletka, keď Mert príde na to, že peniaze sú mu na nič ak nemá lásku a rodinu, mi vôbec neprekážala. Pekný hlavný pár, krásne prostredie, film bez tureckých tradícií. Určite sa pobavíte. ()

misa_laska

Mert je bohatý a může mít vše, co chce, jenže narazí na Adu, která mu hned neskočí do postele jako jiné ženy a tak objeví svou lásku. Klasické story, dobře zahrané s příjemnou hudbou. Na konci filmu dokonce sami herci Baris i Elcin zpívají písničku Bu Su Hiç Durmaz. Film je příjemný a líbil se mi. V podstatě dávám 4 až 4,5 hvězdy jen protože se v něm nic moc neděje (i když člověk z toho takový pocit nemá). Oddechová romantická komedie pro fanoušky seriálu Kiralik Ask. ()