Bůh si vybere nového Proroka – Davea Shelbyho. Je až zhnusen, když jeho nabídku Dave odmítne. Sanjay se přidá k Elize a Craigovi. Craig se naštve a rozhodne se pomoct Bohovi. (Varan)

ScarPoul

V niečom lepšie ako predchádzajúci diel. Ale neviem. Humor mi tu až tak nefunguje. Jediná znesiteľná postava je tu pre mňa Daniel Radcliffe a ani ten sa nejako moc nevyvíja. Škoda Buscemiho. Má ako herec rozhodne naviac. ()

pichta

Ci ma ísť Boh ma zem, tak hláška, že za 6 dni je koniec sveta, tak ber to ako povyrazenie, je fakt dobrá. Vyberanie človeka, s ktorým sa stretne... Tak a rande je dojednane...ale...ostavajuci cas sub3 hodiny.... ()

chrispe

Po vydařeném začátku se vše vrátilo do zajetých kolejí, i když se je snažili "opepřit" prorokem samotného Boha. Steve ztrácí grády a Daniel vše zachránit nedokáže. Nicméně ty poslední tři dvacetiminutovky už dám. ()

castor

Naděje žije, Laura totiž troubovi Samovi napsala. Poskok Boha Sanjay je rád, že se může vrátit nohama na zem: v nebeské kanceláři do nižších pater. Jenže tím vyšoupne Craiga. A spolu s Elizou to u (brzy snad zamilované) dvojice přeženou s alkoholem. Mladý autor Simon Rich svou knihou What In God's Name zaválel. K syrovému humoru, který se nebojí opřít do náboženství, tvůrci vybrali i výborné herecké obsazení. Možná by to nicméně chtělo ještě víc jízlivosti a absurdních momentů. ()