Kvôli desivým nočným morám sa Laura (Elise Bauman) vyberie do Styrie, aby tu zistila, prečo sa jej o tomto mieste stále sníva. Po príchode zistí, že príchod mal svoj dôvod. Keď zostane s kamarátmi uväznená v dome plnom duchov, začína sa pre nich najdesivejšia noc ich životov. (Marceloo)

Marceloo

Kvôli desivým nočným morám sa Laura (Elise Bauman) vyberie do Styrie, aby tu zistila, prečo sa jej o tomto mieste stále sníva. Po príchode zisťuje, že jej príchod mal svoj dôvod, a keď zostane s kamarátmi uväznená v dome plnom duchov, začína sa pre nich najdesivejšia noc ich životov. - Tak to mám konečne za sebou. Podla IMDb najlepší horor všetkých čias, ktorý si bez hanby dáva na raňajky pecky ako The Shining, Psycho alebo The Thing. Ale koniec srandy. Ak sa na toto pozerajú násťročné dievčatá, tak sa ani nedivím, kam táto generácia speje, pretože pozerať sa na desať postáv, z ktorých je deväť homosexuálnych, je naozaj šialené. Dve hviezdičky len za perfektný soundtrack, zaujímavý gotický podtón a zopár talentovaných herečiek. + herečka z Neverknock + herečka z Cult of Chucky + 2 herečky z Slasher ()

Marze

Kdo má rád podivné upírské vyprávění o šťastné romanci dvou krasavic, ať si přidá nějakou tu hvězdu. Obsahově prázdné. ()

Karamanlis

Pre diváka neznalého seriálovej predlohy, idúceho do projekcie bez akýchkoľvek info ako ja je toto strata času. The Carmilla Movie totiž nadväzuje na udalosti zo seriálu, o ktorých som nemal ani páru. Hlavné postavy podchvíľou spomínajú na minulé boje s upírskou bohyňou, šupinatým rybím monštrom či diabolským barónom, tu sa však žiadne takéto zaujímavé kreatúry nevyskytujú a sledovať 97 minút počínanie grupy protivných lesbičiek veru nebola zrovna almázia. ()

Morholt odpad!

Film sice navazuje na seriál, jehož znalost by dost možná dala tomuhle dílku nějaký ucelenější rámec, ale jen těžko by zvýšila hodnocení. V kostce jde o lesbickou šaškárnu, kde se parta nesympatických slepic plus přihřátý hoša z posilovny snaží přijít na to, proč jejich kámoška, toho času vyléčená upírka, dostává sem tam chuť na krev. Vtip nula, na nějaké krvavé hody rovou zapomeňte a i casting stojí za starou bačkoru. Pokud bych byl holka na počátku puberty, možná bych to ocenil. Takhle jsem to nebyl schopen dokoukat. ()

kaylin

Kanadský snímek „The Carmilla Movie“ nemůžu považovat za horor, i když to na začátku vypadá, že by to i mohlo mít něco s upíry. Ale tohle je ještě tragičtější než „Twilight“, protože tam to bylo alespoň jasně řečeno, že to bude trapná teen romance s monstry. Tady se tvůrci odkazují na klasika hororového žánru a ukazují, že si z něj berou jen povrchně, o hororu vlastně vůbec nic neví. ()

Jane18CZ

Tenhle film si zaslouží mnohem více respektu. 44% je ukrutně málo. Začala jsem sledovat webseriál (všechny 3 série) a poté se dostala k tomuhle kousku. A za sebe musím říct, že jsem neměla velké očekávání vzhledem k tomu, jaké herecké výkony holky předváděly v seriálu. Nakonec jsem ale dostala povedený film, který bavil, snad někdy i více, než samotný seriál. Od první série až po tento film je vidět, jak se všechno, absolutně všechno posouvá dál, na vyšší úroveň. Lepší kamera, lepší herecké výkony, lepší triky... Začít od 0, s jednou jedinou kamerou a dotáhnout to až na kompletní film, tomu říkám něco. Před všemi, kteří se na Carmille celkově podíleli, hluboce smekám a upřímně doufám, že bude i další film :-) Carmilla si mě totiž opravdu získala! Souhlasím s komentářem uživatele Katte. ()

Katte

Začali první sérií natočenou za 4 dny na jednu kameru. A zatím skončili filmem natočeným za 14 dní na kamer několik. 1/3 financí vybrali od svých věrných fanoušků a v zákulisí/pozadí filmu, dělají neskutečné množství "extra" nahrávek, videí, rozhovorů. Tenhle film je spíš myšlenka, celá ta bublina kolem je 60% a film samotný takových 40%. Kdo nezná celý jeho příběh, nesleduje samotné herce, produkční tým etc. nejspíš mu myšlenka uteče, jako samotné vtipy a detaily ve filmu. Faktem ale zůstává, že své fanoušky má Carmilla po celém světě a já jsem jedním z nich. Pokud lidé dělají to, čemu pevně věří, tak to vždy stojí za to. Takže za neskutečnou snahu, naprosto úžasnou myšlenku v pozadí filmu, za detaily a vtipy pro zasvěcené, za všechno to, co dokázali, za všechno co dělají ve svém volném čase kolem, nemohu jinak než 5* a doporučit podívat se nejen na film, ale i na rozhovory, seriál, články a tak dále. ()

ikilledjenny

Upřímně to vůbec není dobrý film, nebýt fanoušek web série a obou hlavních hereček, tak bych tomu možná napálila i odpad, ale... Tohle je film s minimálním rozpočtem, natočený za 14 dní a hlavně je financovaný fanoušky a je dělaný pro fanoušky tohoto youtube fenoménu. Před spaním nebo pro vypnutí mozku je to naprosto v pohodě, neuďte takový rejpalové. ()