Napínavý snímek od "krále hororu" Jasona Bluma pojednává o nebezpečích digitálního věku a rizicích, která podstupujeme, když své životy zveřejňujeme na internetu. Děj se točí kolem úspěšného youtubera Garretta (Keiynan Lonsdale) a jeho posedlé fanynky, z níž se stane fanatická stalkerka (Ema Horvathová), která se nezastaví před ničím, aby se ke Garettovi přiblížila. (HBO Europe)

kingik

TyTrubko, po tomhle cyber napínáku jsem se orosil. Po všech těch kyberšikanách tahle historka s kozatou hysterkou z kyberprostoru má políčeno na ebony květákového youtubera, který zaplatí daň za svoji internetovou slávu. Pokud nemáte rádi tuberácké blby, kteří by bez internetů pošli na dávivý kašel, tím líp. Samozřejmě, že ani Garrettovi nelze fandit, když jeho ego dostane náraz. Fajn je, že ten týpek i po stalkingu pořád streamoval. Keiynan Lonsdale byl skutečně určen k fyzické likvidaci. Slizké youtublbce vůbec nesleduji, dovedu si ale představit, že něco takového, jako je Garrett, zvesela brázdí internet a má to sledovanost. Daleko lepší bylo sledovat posedlou a fanatickou šílenku, která si nechtěla připustit, že po jedné vášnivé noci jejich vztah nemá budoucnost. Jen těžko se věří, že Ema Horvath touto rolí debutuje. Prostě solidní kreace. A dál už jen mírný nadprůměr. Film moc nelze označit za horor, nedosáhne těch správných proporcí. Coby thriller funguje obstojně. Krve se přímo nebojí, ovšem čekejte jen malou porci gore. Objeví se i záhadná minulost psychicky narušené šílenky. Film určitě mohl mít lepší gradaci. Finále v lesní chatě není nejhorší. Poslední scéna filmu je veselá. Celkově je ale film pořád jen tuctovou kyber záležitostí, režijně zploštěnou do televizních proporcí, která v divákovi tolik nerezonuje. Je to i tím, že režisér Glenn Gers dlouhou dobu nic nerežíroval a hned se vrhl na fenomén doby, který v době svého posledního režijního zápichu, ještě tolik nebujel. Takový malý lajk, byť bytostně nenávidím tohle označení, tomuhle kousku ovšem můžu dát. Zdejší hodnocení je až příliš příkré. 6/10 ()

ricci.s

Thriller o jednej peknej, no totálne vyšinutej pizde, ktorá sa nevedela zmieriť s tým, že ju jej platonická láska po vzťahu na jednu noc poslala do prdele, a tak sa rozhodla urobiť mu zo života peklo. Dokonca sa chudák musel pred ňou ukrývať, no tak či tak si ho našla, takže záverečná konfrontácia je aspoň trochu napínavá. Aspoň na rozdiel od prvej polovice filmu, ktorá je k smrti nudná. Dá sa to ináč bez problémov pozrieť, nie je to ani ničím urážajúce. Herci sú sympatickí a nakrútené je to pekne. Len znova sa to zbytočne pokladá za horor. Čo je v tom filme, dokopy jedna, dve vraždy? Najskôr to tvorcovia chceli venovať širšiemu publiku, takže sa to drží pri zemi, čo je škoda. Do týždňa zabudnem. ()

Lisabellla odpad!

Velmi nezdařený film. Dokoukala jsem ho do konce v sebezapření. Pošahaná pipka (od začátku filmu je jasné, o koho jde) stolkuje mladíka, co žije na youtubu (černoch s blond přelivem - fuj!), umře pár (dva) lidí (jen tak jakoby mimochodem) a zbytek jsou divné řeči puberťáka. Odjedou na chalupu, tam je pipka najde a film je u konce. Tedy poslední minuta mě pobavila - jen ta jedna minuta zachránila stav od "na zvracení" a pozvedla ho na "odpad". Ztráta času. Špatně natočeno. Špatně zahráno. A ani hudbu to nemá pěknou. Nekoukejte se na to. ()

Morholt

Tak hodina je o ničem. On je známej youtuber, ona pošahaná fanynka a tak to nějak řešej. Cílovka pro tenhle film je jasná, takže mě ani nepřekvapuje, že mě to moc nebavilo. V závěrečné půlhodince dojde na nějakou konfontaci, která sice není bůhvíjaká, ale aspoň se začalo něco dít. herecky průměr a jediné, co vyloženě pobaví, je samotný závěr. 30% ()

Karamanlis

Za vlasy pritiahnutý thriller, ktorý si len ťažko nájde cieľovú divácku skupinu. Obávaným killerom tu je jedna síce proporčne obdarená, no inak útla brunetka, ktorej špliecha na maják a poradiť si s ňou akosi nedokáže polícia ani miestni borci, majúci voči nej fyzickú prevahu a presilu. Like.Share.Follow zjavne poukazuje na nebezpečenstvo anonymného virtuálneho sveta a varuje pred fiktívnymi internetovými priateľstvami, táto výchovná stránka filmu však nemá žiadnu razanciu. ()

Seriálový Pán prstenů vítá další posilu

Seriálový Pán prstenů vítá další posilu

11.12.2019

Jen pár dní zbývá do premiéry dalšího velkého fantasy seriálu Zaklínač od Netflixu. Tím však souboj o „novou Hru o trůny“ zdaleka nekončí. V rámci pár let totiž dorazí hned dva velké konkurenční… (viac)