Selena Gomez: Good For You

(hudobný videoklip)
Hudobný / Krátkometrážny
USA, 2015, 3 min

kingik

Mé péro je tvé požehnání. Klip splachuje písničku. Bylo mně úplně fuk, jak song zní. Válející se Selena Gomez po podlaze, po gauči, to baví víc, než celá písnička. Mě baví klipy, v nichž je po celou dobu detailně cíleno na interpreta písně. A i když klip využívá minimalistický a úsporný styl, je to přesně to ideální, co bylo k pomalé a náladové písni zvoleno. Selena dělá velké hudební pokroky na svůj věk. Každý její klip z poslední doby je jiný, každý její song je jinak hudebně uzpůsoben a tvarován. Dalším nezanedbatelným plusem je její civilní image a přirozenost. To umí v klipech podat. Klip je dobrý ve své jednoduchosti. Těžko říct, jaká poloha Seleně vyhovuje. Můžeme to prubnout u téhle skladby. Rajting na koníčka by třeba vyhovoval. Předpokládám, že na čtyřech by zřejmě řvala. Pšt. Tohle je klidná a na poslech příjemná hitovka. Tři minuty se Selenou na podlaze, na gauči, v koupelně. Můžeme to dělat všude. Plesk! Auuuu, právě jsem dostal od Seleny facku. 80% ()

Arsenal83

Opät sa nejde nevyhnút porovnanie Selena a Miley Cyrus. Obscénne a nechutné gesta vs. nádych veľmi jemnej erotiky. jednoznačná voľba pre Selenu, a to už len výzorovo keď hodnotíme. ()

Marze

No jo tak vysoké hodnocení obyčejné písničky připočítávám tomu, že jsou prý mužské geny nejvíce vzrušují mladé ženy s dětským obličejíkem, které v nich spouští ochranitelské programy. Zvlášť když se tu Selena Gomez protahuje polonahá na kanapi. Jen někteří hodnotitelé tu koukám zapojují i rozum. Dávám 50%. ()