breebee odpad!

Podle mého až zbytečně dlouhá reklama na opalovací krém. Ne ale vážně. To bylo neuvěřitelně stupidní. Postavy absolutně neoblíbitelný, prostředí nic moc, děj naprosto nudnej a ty neopreny naprosto ohyzdný. Keanu tomu už jen nasadil korunu. Tohle fakt ne. ()

PEZ

Nerouzumiem tak nízkemu hodnoteniu. Akože áno, je to na úrovni lepšieho študentského filmu, ale samotný film sa na nič nehrá a zároveň má len 75 minút. A má dooosť vtipné camea -Keanu Reeves, Pamela Anderson, Rosanna Arquette a rozpávačom je dokonca Goldie Hawn. Teenagerská jendohubka priemernej úrovne, to áno. Ale žeby to bol až taký odpad, to fakt nie. Mminimálne prostredie bolo pekné. A niekomu mohla sadnúť hudba z 80 rokov. 5/10 ()

tom.nosek

SPF-18 je jeden z výtvorů, který uráží inteligenci diváka. Tak moc, že je to level zhruba Co se stane s vodou v -15 °C?. Těchto 75 minut mi bohužel už nikdo nevrátí a mohu je omluvit pouze tímto komentářem, který snad od tohoto výtvoru (protože nazývat to film by bylo smutné) odradí další potenciální diváky. Ve výtvoru nic nefunguje, úplně chybí jakýkoli náznak příběhu, není tam víceméně žádný záporák (až na všechny postavy, které se vás chystají unudit k smrti), dialogy často nedávají smysl, vypravěčská role Goldie je těžce napřesdržku a když si v půlce uvědomíte, že se vůbec nic nestalo, je pozdě a váš život je už nenávratně v čudu. Chystal jsem se sepsat víc chyb a šíleností tohoto výtvoru, tedy parodie na film a urážky filmového průmyslu v jednom, ale protože by systém tolik chyb neunesl, vlastně ani společnost jako taková, radši seznam vynechám. Jednu hvězdu dávám za osmdesátkovou hudbu a cameo Keanu Reevese, které sice není nic extra, ale přimhuřte obě oči, musím si tu v sekci chválení vystačit opravdu s málem. Závěrem je tedy jasné ne, nedívejte se, je to past!!! ()