Generální ředitel Jaromír Soukup v diskusním pořadu, ve kterém hlavní úlohu hraje to, co trápí a zajímá diváky televize Barrandov. (TV Barrandov)

boni

Já to ani nechci hodnotit, neboť těch odpadů už je tady až dost. Jaromír Soukup je člověk, který sice možná nemá úplně špatné názory, líbí se mi, že nabízí alternativu vůči levicově liberální ČT, která mne svojí agitkou neskutečně sere, leč bohužel všechny jeho pořady jsou dělané tak neuvěřitelně amatérským způsobem a on je tak strašně špatný moderátor, že veškerá jeho snaha je ve výsledku spíše kontraproduktivní. I když to vezmeme v globálu, tak z hlediska „koukatelnosti“ neexistuje nic horšího než Barrandov. Polovina času reklamy, čtvrtina naprosto odpudivé tituly neznámých produkcí a čtvrtina nespočet pořadů nestora Járy, který to sice v televizní branži neumí, ale to mu evidentně vůbec nevadí. ()

Tom_Lachtan odpad!

A to jsem si zrovna říkal, že jsem na ČSFD už dlouho nedával žádnej odpad a v tom hle! Najdu si profil odporností Jaromíra Soukupa, který se tímto stává oficiální jednotkou trapnosti, ze které je vám stydno a fyzicky trapně už po pár desítkách vteřin jeho pořadu. A tady obzvlášť protože tahle zombie inkarnace už tak ohavného Kotle z Novy z dob před patnácti lety dostává se Soukupem nové rozměry odpornosti a imbecility. ()

Nonna odpad!

Uspala jsem synka a sešla dolů k televizi. Čtrnáctiletá dcera má puštěný nějaký program a a slzí u toho smíchy. Ptám se, na co kouká a ona odvětí, cituji:" Ále, na Barrandově dávají něco jakos mi tuhle pouštěla Pražskou pětku, jak tam Štaindler mezi příběhy žvanil, až se opil. Nevíš, tohle jsou taky Sklepáci?"...............nebyli to Sklepáci. Šetrně jsem dcerušce vysvětlila, že tento pán se, na rozdíl od Sklepáků, bere vážně. Že je to sice, patrně, názorný psychiatrický případ, ale to že není v naší kompetenci hodnotit a že nejlépe udělá, když přepne jinam. Nechtěla tomu věřit a udiveně se ptala: "Mami, to mi neříkej, že se na TOHLE někdo kouká a bere to vážně......."..........dál bez komentáře. ()

P1tr odpad!

Stejně jako u ostatních projektů tohoto moderátorského "génia" jde pouze o levný a neúspěšný pokus o televizní pořad, který má za úkol ušetřit peníze a rychle zaplácnout prázdná místa v televizním rozvrhu televizní stanice, jejímž generálním ředitelem je "shodou náhod" právě tato hlavní hvězda těchto bizarních výstupů. ()

ZHODNOTITEL odpad!

ŹUMPAŘeditel televize, který asi nemá co na práci, protože moderuje jeden pořad za druhým. Vedle televize Šlágr, kde to řve od rána do večera se ozvala ještě jedna televize, která vysílá především Soudkyni Barbaru a Soudce Alfonse, nebo tak nějak. Teď tu máme Soudce Soukupa, který neví, co je moderování a tak bychom ho mohli nazvat moderátorem samoukem. No a vzhledem k tomu, že svou profesi nezastává moc přesvědčivě, snášejí se na jeho pořady nevábné kritiky a trestní oznámení. Nedivím se. Zvláštní je, že on ještě stále ano. Jeho pořady by se dali nazvat třeba jako Prásk!, Blesk atd. Ale kromě nezvládnuté dramaturgii, kde také mimochodem prvních nudných 15 minut Arény patří jenom poznatkům Jaromíra Soukupa to jsou taky nepochopitelné kameramanské kreace, které tam televize předvádí. Během celého pořadu musíme několikrát vidět nějaké kameramany v ošoupaných kalhotách. Do toho si to druhý nakráčí přímo k Soukupovi, střih z této kamery, takže jsem se párkrát málem solidně pozvracel, jak se to pořád kymácelo jako na lodi. Soukup nervní chodí sem a tam, kameraman mu postupně ovazuje šňůrou hnáty. Lidé přešlapují s cedulemi "Ať žije Zeman", které mimochodem patří Mynářovi a jeho kumpánům a když host neodpovídá podle představ, je Soukupem prostě umlčen nebo stopnut televizní reklamou. NAVÍC MÁM RÁD OBJEKTIVITU A ZDE NENÍ ()

• Moderátor pořadu a majitel televisní stanice Barrandov, která jej vysílala, Jaromír Soukup pořad zrušil kvůli bezobsažnosti toho, co v něm politici říkali. (JoranProvenzano)