Zadĺžený majster bojových umení French (Scott Adkins) nemá inú možnosť ako pracovať pre mafiána prezývaného Veľký Tommy (Vladimir Kulich) ako vymáhač dlhov. Pre chlapíka, ktorý si vie poradiť v každej situácii, sa ale jednoduchá práca náhle skomplikuje. Fernch s parťákom Sueom (Louis Mandylor) sa zapletú do situácie, ktorá je prekérnejšia, než by sa mohlo zdať na prvý pohľad. (m.a.t.o.)

Lacike

Klady: kvalitne bitky, pekna kamera a sympaticke herecke obsadenie. Zvysok je na hovno. Najviac filmu podraza nohy otrasny scenar. V tom filme sa absolutne nic nedeje a ziadnej postave o nic nejde. Ustredna dvojka vymahacov dlhov chodi od jedneho dlznika ku druhemu a absolutne nikam to negraduje. Ani tie ich spolocne rozhovory nie su vôbec vtipne aj ked sa scenarista tak strasne snazil napodobnit Tarantina alebo Ritchieho. Az 15 minut pred koncom sa konecne hrdinovia dostanu do uzkych z ktorych sa prekvapivo nedostanu. Ale vzhladom na to, ze mi tie postavy boli uplne ukradnute, tak mi to uz bolo jedno. Film ako celok neodporucam. Pustite si na youtube len bitky, ktore su lepsie prevedene ako v Accident Man. Su dynamicke, drsne a pôsobia kontaktne. Choreografia je menej akrobaticka a viac efektivna. Zase sa potvrdilo pravidlo: Adkins bez briadky = nekvalitny film. 4/10. ()

Ouwen

Nesouhlasím s tím, že žádné postavě o nic nejde - předně Scottův charakter má podle mě smysluplnou motivaci a pro chod své tělocvičny se chce prostě obětovat za každou cenu. Je to fakt dobrej chlapík, takže jsem mu i přál aby se z toho dostal. Po boku má pro změnu cápka, který přišel o všechno a pokud jsem to správně pochopil, i jeho motivace ohledně bývalé rodiny co měl, dává smysl. Ten rozhovor v autě bez střihu, kde Mandylor opustil slzu z oku na mě fakt zapůsobil a dodalo to filmu masivní emocionální nadstavbu. Scottův údiv z každé akce a situace dokáže i pobavit a působí to autenticky. Film je i dost pestrý, vrstevnatý a barevný. Nemyslím tím jen vizuál, který je hodně ostrý a vyšperkovaný, ale aj ty malé akcičky a řečičky před i po. Zvuk a i práce s nim, mě taktéž uchvátil a zejména rachot ze zbraní si umí získat respekt. Aj, málem jsem vynechal souboje :) jsou drsnější, víc dynamický a víc kontaktní než u Accident Man. Fenomenální tvrdá choreografie, jen mi zde chyběla nějaká akrobatická chuťovka. Bitek je hodně a jsou dlouhé, perfektně střihlé i nasnímané. Vyhrocená závěrečná čtvrthodinka pak už působila jako nekompromisní kovadlina a doufal jsem hrozně moc v happy end. Vztahy mezi charaktery pak působí uvěřitelně, naturalisticky a nevrství se nesmyslné dějové linky či rádoby cool twisty, které nedávaj hlavu ani patu. Jsem fakt opravdu nadšený a jsem hodně zvědavej jak bude vypadat pokračování. Jesse Johnson má poslední dobou fakt kliku a cápek se zlepšuje každým filmem. PS: Scény z pastev jsem nějak nepochopil a asi bych i vypustil poslední scénku u večeře. :) ()

Wacoslav1

Scott to tradičně drží jak se dá. Jinak to je další nudná a neinvenční přehlídka zapadlých céčkových kdysi hvězd. Přestřelky jsou nanejvýš průměrný a tentokrát se mi nelíbili ani bitky. Vlastně dávám tu druhou hvězdu asi jenom za Adkinse. Od tohohle radši ruce pryč, ale pořád věřím, že Triple Threat se snad povede.25% ()

Kudly4

Tentokrát Scott Adkins, jako vymahač dluhů a bylo to kurevsky dobrý. Čekal jsem, že tu Scott bude dostávat na prdel, ale je to (klasicky) úplně naopak. Bitky jsou strašně cool a je jich tu dost. Od prvních minut jsem se vůbec nenudil, jen škoda toho finále, kde se střílelo a nedávalo to vůbec smysl (French sloužil v armádě a netrefí se ze dvou metrů). Ale jinak vážně povedený akční kousek, kdy jsem se i několikrát zasmál. Těsím se na dvojku ! (161. hodnocení) ()

Kaka

Pro fandy akčního žánru a oblíbence Scotta Adkinse, jinak vynikajícího mistra bojových umění, je tahle tragická černá komedie o vymahačích v podstatě nekoukatelná. Akce je tupě natočená, děj o ničem a režie spací. Prozíváno, nedokoukáno. Jedna hvězda Adkinsovi za snahu a za uznání toho co dovede, když dostane lepší látku. ()

• Luke LaFontaine na filmu pracoval jako bojový choreograf a koordinátor kaskadérů. Jako herec je uveden v titulcích u postavy Barbosa's Thug #6. (Rominator)
  • Když si Sue (Louis Mandylor) vezme plakát k filmu, French (Scott Adkins) si z něj dělá legraci, že si kdysi hrál na nindžu. Scott Adkins hrál ninju ve dvou předchozích filmech. (Johnny.ARN)